England Чемпіоншип 2017/18 · Regular Season - 5

Шеффілд Юнайтед — Дербі, 26 серпня 2017: результат і статистика

Логотип команди Шеффілд Юнайтед

Шеффілд Юнайтед

3 : 1 Рахунок після першого тайму 2:0 26 серпня 2017
Логотип команди Дербі

Дербі

Позиції в таблиці Чемпіоншип Championship: Regular Season
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
8 Шеффілд Юнайтед 31 44 37 49
3 Дербі 32 48 26 58

Новини складів

Попередні склади: Шеффілд Юнайтед — Дербі

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Шеффілд Юнайтед 3-5-2
ТренерC. Wilder
Дербі 4-2-3-1
ТренерG. Rowett
6.9 27. J. Blackman
7.1 6. C. Basham
6.7 3. E. Stevens
7.1 13. J. Wright
7.1 18. K. Freeman
7.1 5. J. O'Connell
7.2 4. J. Fleck
6.6 21. M. Duffy
7.0 15. P. Coutts
6.9 10. B. Sharp
6.6 22. C. Lavery
6.7 1. S. Carson
7.1 33. C. Davies
7.4 6. R. Keogh
6.9 29. M. Olsson
7.1 14. A. Wisdom
7.3 44. T. Huddlestone
7.1 15. B. Johnson
7.1 28. D. Nugent
7.1 7. J. Russell
7.1 23. M. Vydra
7.1 19. A. Weimann
Шеффілд Юнайтед Запасні
32
C. Evans F
6.6
44
S. Carruthers M
6.5
7
J. Lundstram M
7.1
16
C. Carter-Vickers D
24
D. Lafferty M
31
J. Eastwood G
36
D. Brooks M
6.5
Дербі Запасні
9
C. Martin F
6.6
10
T. Lawrence M
6.6
4
C. Bryson M
6.8
12
C. Baird D
16
A. Pearce D
18
J. Butterfield M
6.5
35
J. Mitchell G

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Шеффілд Юнайтед — Дербі

Шеффілд Юнайтед

2 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок в останніх 4 матчах

Статистика до матчу

Шеффілд Юнайтед — усі матчі

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Шеффілд Юнайтед

Статистика до матчу

Шеффілд Юнайтед — вдома

Деталізація 2 останніх матчів із вибірки.

Шеффілд Юнайтед
ДатаТурнірСуперникРахунокРезультат
19.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Барнслі 1:0 В
05.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Брентфорд 1:0 В
Дербі

2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Дербі — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дербі

Статистика до матчу

Дербі — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дербі

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Шеффілд Юнайтед і Дербі

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Шеффілд Юнайтед — Дербі

1-й тайм 2 - 0
1 - 0
B. Sharp Гол
Jack O'Connell Жовта картка
Paul Coutts Жовта картка
2 - 0
J. Russell Автогол
2-й тайм 3 - 1
C. Evans Замість: C. Lavery Заміна
C. Martin Замість: D. Nugent Заміна
T. Lawrence Замість: J. Russell Заміна
Tom Lawrence Жовта картка
S. Carruthers Замість: M. Duffy Заміна
Bradley Johnson Жовта картка
C. Bryson Замість: A. Weimann Заміна
J. Lundstram Замість: S. Carruthers Заміна
John Fleck Жовта картка
Richard Keogh Жовта картка
Jamal Blackman Жовта картка
2 - 1
C. Bryson Гольова передача: B. Johnson Гол
3 - 1
B. Sharp Гольова передача: E. Stevens Гол
Шеффілд Юнайтед Показник Дербі
3 Голи 1
5 Удари 14
4 Удари в площину воріт 2
1 Удари повз ворота 6
Заблоковані удари 6
3 Удари зі штрафного майданчика 9
3 Удари з-за меж штрафного майданчика 5
6 Кутові 2
15 Фоли 12
2 Офсайди 2
52 % Володіння м'ячем, % 48 %
1 Сейви воротаря 2
428 Передачі 379
299 Точні передачі 266
70 % Точність передач, % 70 %
4 Жовті картки 3
Червоні картки
Суддя: Andy Madley, England

Статистика гравців

Оцінки гравців: Шеффілд Юнайтед — Дербі

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Шеффілд Юнайтед Рейтинг
10
Billy Sharp F · 90 хв · Капітан · голи: 2
8.8
Голи 2 Удари 3 Удари в площину воріт 3 Передачі 12 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Paul Coutts M · 90 хв
7.2
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 44 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
44
Samir Carruthers M · 17 хв · Вийшов на заміну
6.9
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 8 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Jake Wright D · 90 хв
6.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 24 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
John Fleck M · 90 хв
6.8
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 39 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Жовті картки 1 Червоні картки 0
6
Chris Basham D · 90 хв
6.8
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 17 Ключові передачі 0 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Enda Stevens M · 90 хв · передачі: 1
6.7
Гольові передачі 1 Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 19 Ключові передачі 2 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Kieron Freeman M · 90 хв
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 32 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Jamal Blackman G · 90 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 14 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 0 / 0 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 1 Пропущені голи 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
5
Jack O'Connell D · 90 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 39 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 3 Жовті картки 1 Червоні картки 0
22
Caolan Lavery F · 54 хв
6.5
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 11 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Mark Duffy M · 64 хв
6.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 29 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 3 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
John Lundstram M · 9 хв · Вийшов на заміну
6.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 1 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
Ched Evans F · 36 хв · Вийшов на заміну
6.2
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 10 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Дербі Рейтинг
15
Bradley Johnson M · 90 хв · передачі: 1
7.4
Гольові передачі 1 Удари 4 Удари в площину воріт 0 Передачі 28 Ключові передачі 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 3 Жовті картки 1 Червоні картки 0
33
Curtis Davies D · 90 хв
7.3
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 31 Ключові передачі 0 Перехоплення 6 Єдиноборства: виграно / всього 16 / 21 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Craig Bryson M · 19 хв · голи: 1
7.2
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 7 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Andre Wisdom D · 90 хв
7.1
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 23 Ключові передачі 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Andreas Weimann M · 71 хв
7.0
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 19 Ключові передачі 2 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
44
Tom Huddlestone M · 90 хв
6.9
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 48 Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 3 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Richard Keogh D · 90 хв · Капітан
6.7
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 30 Ключові передачі 1 Перехоплення 4 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
10
Tom Lawrence M · 33 хв
6.7
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 12 Ключові передачі 1 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 3 Жовті картки 1 Червоні картки 0
29
Marcus Olsson D · 90 хв
6.4
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 19 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 15 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Chris Martin F · 33 хв
6.4
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 7 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Matěj Vydra M · 90 хв
6.3
Удари 2 Удари в площину воріт 0 Передачі 21 Ключові передачі 0 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 14 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
28
David Nugent F · 57 хв
6.3
Удари 1 Удари в площину воріт 0 Передачі 4 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Johnny Russell F · 57 хв
6.1
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 0 Ключові передачі 0 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Scott Carson G · 90 хв
5.6
Удари 0 Удари в площину воріт 0 Передачі 17 Ключові передачі 0 Перехоплення 0 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Дриблінг: успішно / спроби 0 / 0 Зароблені фоли 0 Здійснені фоли 0 Сейви воротаря 2 Пропущені голи 3 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Шеффілд Юнайтед — Дербі

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Шеффілд Юнайтед — Дербі

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Шеффілд Юнайтед
Середній показник за матч
10.8
Команда 6.8 Суперник 4
Вище лінії у 3 з 4 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Шеффілд Юнайтед — усі матчі

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Шеффілд Юнайтед

Статистика до матчу

Кутові · Шеффілд Юнайтед — вдома

Деталізація 2 останніх матчів із вибірки.

Шеффілд Юнайтед
ДатаТурнірСуперникКутовіРезультат
19.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Барнслі 12:2 В
05.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Брентфорд 6:3 В
Дербі
Середній показник за матч
9.4
Команда 5.8 Суперник 3.6
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Дербі — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дербі

Статистика до матчу

Кутові · Дербі — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дербі

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Шеффілд Юнайтед — Дербі

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Шеффілд Юнайтед
Середній показник за матч
7.3
Команда 3.8 Суперник 3.5
Вище лінії у 1 з 4 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Шеффілд Юнайтед — усі матчі

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Шеффілд Юнайтед

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Шеффілд Юнайтед — вдома

Деталізація 2 останніх матчів із вибірки.

Шеффілд Юнайтед
ДатаТурнірСуперникУдари в площину ворітРезультат
19.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Барнслі 6:1 В
05.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Брентфорд 2:5 В
Дербі
Середній показник за матч
7.6
Команда 4 Суперник 3.6
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Дербі — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дербі

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Дербі — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дербі

Статистика до матчу

Жовті картки: Шеффілд Юнайтед — Дербі

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Шеффілд Юнайтед
Середній показник за матч
3.7
Команда 1.7 Суперник 2
Вище лінії у 1 з 3 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Шеффілд Юнайтед — усі матчі

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Шеффілд Юнайтед

Статистика до матчу

Жовті картки · Шеффілд Юнайтед — вдома

Деталізація 2 останніх матчів із вибірки.

Шеффілд Юнайтед
ДатаТурнірСуперникЖовті карткиРезультат
19.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Барнслі 3:3 В
05.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Брентфорд —:— В
Дербі
Середній показник за матч
3
Команда 1 Суперник 2
Вище лінії у 1 з 3 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Дербі — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дербі

Статистика до матчу

Жовті картки · Дербі — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дербі

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Шеффілд Юнайтед — Дербі

Шеффілд Юнайтед
Дербі
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Шеффілд Юнайтед — усі матчі

Деталізація 4 останніх матчів із вибірки.

Шеффілд Юнайтед
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
19.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Барнслі 18:11 В
15.08.2017 Чемпіоншип Кардіфф — Шеффілд Юнайтед 13:19 П
12.08.2017 Чемпіоншип Мідлсбро — Шеффілд Юнайтед 7:15 П
05.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Брентфорд 9:13 В

Статистичний профіль команд

Шеффілд Юнайтед — вдома

Деталізація 2 останніх матчів із вибірки.

Шеффілд Юнайтед
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
19.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Барнслі 18:11 В
05.08.2017 Чемпіоншип Шеффілд Юнайтед — Брентфорд 9:13 В

Статистичний профіль команд

Дербі — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дербі
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
19.08.2017 Чемпіоншип Болтон — Дербі 10:7 В
15.08.2017 Чемпіоншип Дербі — Престон 15:9 В
12.08.2017 Чемпіоншип Дербі — Вулвергемптон 13:12 П
04.08.2017 Чемпіоншип Сандерленд — Дербі 11:20 Н
07.05.2017 Чемпіоншип Ротергем — Дербі 10:10 Н

Статистичний профіль команд

Дербі — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Дербі
ДатаТурнірСуперник Удари Результат
19.08.2017 Чемпіоншип Болтон — Дербі 10:7 В
04.08.2017 Чемпіоншип Сандерленд — Дербі 11:20 Н
07.05.2017 Чемпіоншип Ротергем — Дербі 10:10 Н
22.04.2017 Чемпіоншип Шеффілд Венсдей — Дербі 12:13 П
14.04.2017 Чемпіоншип Брентфорд — Дербі 10:11 П
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Шеффілд Юнайтед — Дербі

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Шеффілд Юнайтед — Дербі

Початок матчу26 серпня 2017, 17:00
Сезон2017/18
Тур / стадіяRegular Season - 5
СтадіонBramall Lane
МістоSheffield
СуддяAndy Madley, England

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Шеффілд Юнайтед — Дербі

01 О котрій починається матч Шеффілд Юнайтед — Дербі?

Матч Шеффілд Юнайтед — Дербі (Чемпіоншип) розпочнеться 26 серпня 2017, 17:00.

02 Де відбудеться матч Шеффілд Юнайтед — Дербі?

Гра відбудеться на стадіоні Bramall Lane (Sheffield).

03 Хто судитиме матч Шеффілд Юнайтед — Дербі?

Матч Шеффілд Юнайтед — Дербі обслуговуватиме головний суддя Andy Madley, England.

04 У якій формі Шеффілд Юнайтед і Дербі підходять до матчу?

Шеффілд Юнайтед: в останніх 4 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 2–3. Дербі: в останніх 5 матчах 2 перемог, 2 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 5–5.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Шеффілд Юнайтед — Дербі

Поки що немає коментарів — будьте першим.