Nigeria НПФЛ 2022/23 · Regular Season - 23

Шутінг Старз — Лобі Старз, 16 квітня 2022: результат і статистика

Логотип команди Шутінг Старз

Шутінг Старз

3 : 0 Рахунок після першого тайму 2:0 16 квітня 2022
Логотип команди Лобі Старз

Лобі Старз

Позиції в таблиці НПФЛ NPFL
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
16 Шутінг Старз 38 41 45 48
15 Лобі Старз 38 36 48 49

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Шутінг Старз — Лобі Старз

Шутінг Старз

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Шутінг Старз — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Шутінг Старз

Статистика до матчу

Шутінг Старз — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Шутінг Старз
Лобі Старз

1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Лобі Старз — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лобі Старз

Статистика до матчу

Лобі Старз — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Лобі Старз

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Шутінг Старз і Лобі Старз

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
29.12.2021 НПФЛ Лобі Старз — Шутінг Старз 2:1

Хронологія матчу

Події матчу: Шутінг Старз — Лобі Старз

1-й тайм 2 - 0
1 - 0
L. Emmanuel Гол
T. Agbaji Жовта картка
M. Taofeeq Жовта картка
2 - 0
L. Emmanuel Гол
D. Ogundare Жовта картка
T. Agbaji Жовта картка
T. Agbaji Червона картка
2-й тайм 3 - 0
3 - 0
A. Adejubu Гол
Подія Жовта картка
Подія Жовта картка
U. Williams Жовта картка
A. Shobowale Жовта картка
Шутінг Старз Показник Лобі Старз
3 Голи

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Шутінг Старз — Лобі Старз

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Шутінг Старз — Лобі Старз

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Шутінг Старз — Лобі Старз

Початок матчу16 квітня 2022, 18:00
ТурнірНПФЛ
Сезон2022/23
Тур / стадіяRegular Season - 23
СтадіонAdamasingba Stadium
МістоIbadan

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Шутінг Старз — Лобі Старз

01 О котрій починається матч Шутінг Старз — Лобі Старз?

Матч Шутінг Старз — Лобі Старз (НПФЛ) розпочнеться 16 квітня 2022, 18:00.

02 Де відбудеться матч Шутінг Старз — Лобі Старз?

Гра відбудеться на стадіоні Adamasingba Stadium (Ibadan).

03 У якій формі Шутінг Старз і Лобі Старз підходять до матчу?

Шутінг Старз: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 3–4. Лобі Старз: в останніх 5 матчах 1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 6–8.

04 Скільки разів раніше зустрічалися Шутінг Старз і Лобі Старз?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Шутінг Старз — Лобі Старз

Поки що немає коментарів — будьте першим.