Ліга чемпіонів УЄФА 2026/27 · League Stage - 4

Прогноз на матч Славія Прага — Арсенал, 04 листопада 2026

Логотип команди Славія Прага

Славія Прага

04 листопада 2026
Логотип команди Арсенал

Арсенал

Позиції в таблиці Ліга чемпіонів УЄФА
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
68 Славія Прага 1 2 3 0
42 Арсенал 1 1 0 3

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Славія Прага — Арсенал

Славія Прага

0 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок в останніх 1 матчах

Статистика до матчу

Славія Прага — усі матчі

Деталізація 1 останніх матчів із вибірки.

Славія Прага
ДатаТурнірСуперникРахунокРезультат
10.09.2026 Ліга чемпіонів УЄФА Славія Прага Ланс 2:3 П

Статистика до матчу

Славія Прага — вдома

Деталізація 1 останніх матчів із вибірки.

Славія Прага
ДатаТурнірСуперникРахунокРезультат
10.09.2026 Ліга чемпіонів УЄФА Славія Прага Ланс 2:3 П
Арсенал

4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Арсенал — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Арсенал

Статистика до матчу

Арсенал — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Арсенал

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Славія Прага і Арсенал

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Славія Прага — Арсенал

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Славія Прага — Арсенал

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Славія Прага — Арсенал

Початок матчу04 листопада 2026, 22:00
Сезон2026/27
Тур / стадіяLeague Stage - 4
СтадіонFortuna Arena
МістоPrague
 Статистика з’явиться після підключення джерела даних.

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Славія Прага — Арсенал

01 О котрій починається матч Славія Прага — Арсенал?

Матч Славія Прага — Арсенал (Ліга чемпіонів УЄФА) розпочнеться 04 листопада 2026, 22:00.

02 Де відбудеться матч Славія Прага — Арсенал?

Гра відбудеться на стадіоні Fortuna Arena (Prague).

03 У якій формі Славія Прага і Арсенал підходять до матчу?

Славія Прага: в останніх 1 матчах 0 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 2–3. Арсенал: в останніх 5 матчах 4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 6–4.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Славія Прага — Арсенал

Поки що немає коментарів — будьте першим.