Spain Сегунда 2023/24 · Regular Season - 29

Спортінг Хіхон — Альбасете, 01 березня 2024: результат і статистика

Логотип команди Спортінг Хіхон

Спортінг Хіхон

2 : 1 Рахунок після першого тайму 1:1 01 березня 2024
Логотип команди Альбасете

Альбасете

Позиції в таблиці Сегунда Segunda División: Regular Season
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
5 Спортінг Хіхон 42 51 42 65
13 Альбасете 42 50 56 51

Новини складів

Попередні склади: Спортінг Хіхон — Альбасете

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Спортінг Хіхон 3-4-1-2
ТренерMiguel Ángel Ramírez
Альбасете 5-3-2
ТренерRubén Albés
7.2 13. C. Sánchez
7.0 25. A. Pașcanu
7.1 4. Pablo Insua
6.7 16. Diego Sánchez
6.9 21. H. Hassan
7.0 10. Nacho Méndez
6.7 6. Nacho Martín
7.3 3. Cote
6.6 8. Fran Villalba
7.1 19. J. Otero
7.0 7. Gaspar Campos
6.6 25. T. Vaclík
6.9 22. Carlos Isaac
6.9 15. Kaiky
6.7 2. M. Djetei
6.8 24. Cristian Glauder
6.8 3. J. Silva
7.0 4. Agus Medina
7.1 8. Riki Rodríguez
6.8 7. Juanma García
6.9 9. Higinio Marín
7.3 10. Manu Fuster
Спортінг Хіхон Запасні
20
Mario González F
6.6
15
Roque Mesa M
6.9
12
J. Varane M
6.8
5
Pablo García D
7.0
23
U. Đurđević F
6.6
30
Alejandro Lozano M
6.5
26
F. Bloch G
22
Rober Pier D
7.0
14
A. Bamba D
2
Guille Rosas D
6.9
9
Dani Queipo F
6.8
Альбасете Запасні
16
Dani Escriche F
6.9
6
Rai Marchán M
6.4
21
Alberto Quiles F
6.8
20
S. Shashoua M
6.7
18
Antonio Pacheco M
6.8
11
Fidel F
6.5
14
Pedro Benito F
5.9
13
Diego Altube G
6.8
5
Juan Antonio M
6.4
1
Bernabé Barragán G
6.8

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Спортінг Хіхон — Альбасете

Спортінг Хіхон

1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Спортінг Хіхон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон

Статистика до матчу

Спортінг Хіхон — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон
Альбасете

1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Альбасете — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альбасете

Статистика до матчу

Альбасете — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альбасете

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Спортінг Хіхон і Альбасете

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
22.10.2023 Сегунда Альбасете — Спортінг Хіхон 1:3
05.03.2023 Сегунда Альбасете — Спортінг Хіхон 2:1
03.11.2022 Сегунда Спортінг Хіхон — Альбасете 2:2
20.02.2021 Сегунда Альбасете — Спортінг Хіхон 0:1
03.12.2020 Сегунда Спортінг Хіхон — Альбасете 0:0

Хронологія матчу

Події матчу: Спортінг Хіхон — Альбасете

1-й тайм 1 - 1
1 - 0
Cote Гольова передача: Gaspar Campos Гол
Gaspar Campos Жовта картка · Foul
Ignacio Méndez Жовта картка · Foul
1 - 1
Agus Medina Гольова передача: Higinio Marín Гол
Dani Escriche Замість: Higinio Marín Заміна
Agus Medina Червона картка · Foul
2-й тайм 2 - 1
José Ángel Жовта картка · Foul
Mario González Замість: Nacho Méndez Заміна
2 - 1
J. Otero Гольова передача: Fran Villalba Гол
Rai Marchán Замість: Juanma García Заміна
Alberto Quiles Замість: Riki Rodríguez Заміна
Roque Mesa Замість: Gaspar Campos Заміна
J. Varane Замість: Nacho Martín Заміна
Pablo García Замість: Cote Заміна
U. Đurđević Замість: H. Hassan Заміна
Rai Marchán Жовта картка · Foul
S. Shashoua Замість: Dani Escriche Заміна
Antonio Pacheco Замість: Manu Fuster Заміна
Спортінг Хіхон Показник Альбасете
2 Голи 1
2 Удари 6
6 Удари в площину воріт 3
8 Удари повз ворота 2
6 Заблоковані удари 1
11 Удари зі штрафного майданчика 2
9 Удари з-за меж штрафного майданчика 4
1 Кутові 1
8 Фоли 12
1 Офсайди 3
64 % Володіння м'ячем, % 36 %
2 Сейви воротаря 3
579 Передачі 337
512 Точні передачі 241
88 % Точність передач, % 72 %
3 Жовті картки 1
Червоні картки 1
Суддя: Iván Caparrós

Статистика гравців

Оцінки гравців: Спортінг Хіхон — Альбасете

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Спортінг Хіхон Рейтинг
3
José Ángel M · 77 хв · Капітан · голи: 1
8.6
Голи 1 Удари 5 Удари в площину воріт 3 Передачі 43 Точність передач, % 39 % Ключові передачі 3 Відбори 1 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
19
Juan Otero F · 90 хв · голи: 1
8.2
Голи 1 Удари 4 Удари в площину воріт 2 Передачі 25 Точність передач, % 20 % Ключові передачі 3 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 12 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Francisco Villalba F · 90 хв · передачі: 1
7.7
Гольові передачі 1 Удари 1 Передачі 53 Точність передач, % 47 % Ключові передачі 2 Відбори 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 7 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Pablo Insua D · 90 хв
7.2
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 90 Точність передач, % 84 % Відбори 6 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 12 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Roque Mesa M · 20 хв · Вийшов на заміну
7.0
Передачі 24 Точність передач, % 21 % Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Jonathan Varane M · 13 хв · Вийшов на заміну
7.0
Удари 1 Передачі 14 Точність передач, % 12 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Alexandru Paşcanu D · 90 хв
6.9
Передачі 70 Точність передач, % 58 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Christian Sanchez G · 90 хв
6.9
Передачі 25 Точність передач, % 19 % Сейви воротаря 2 Пропущені голи 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Ignacio Martín M · 77 хв
6.9
Передачі 47 Точність передач, % 43 % Перехоплення 2 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 4 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Ignacio Méndez M · 57 хв
6.9
Передачі 40 Точність передач, % 38 % Відбори 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
7
Gaspar Campos F · 70 хв · передачі: 1
6.7
Гольові передачі 1 Удари 1 Передачі 18 Точність передач, % 15 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 11 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
20
Mario González F · 33 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 11 Точність передач, % 10 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Pablo García D · 13 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 3 Точність передач, % 2 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Diego Sanchez D · 90 хв
6.6
Передачі 80 Точність передач, % 71 % Відбори 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Haissem Hassan M · 77 хв
6.6
Удари 1 Передачі 35 Точність передач, % 32 % Ключові передачі 2 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Дриблінг: успішно / спроби — / 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Uroš Đurđević F · 13 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 1 Точність передач, % 1 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Зароблені фоли 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
Florantin Bloch G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Róber Pier D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Axel Bamba D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Guille Rosas D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Dani Queipo F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
30
Alejandro Lozano M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Альбасете Рейтинг
9
Higinio Marín F · 40 хв · передачі: 1
7.9
Гольові передачі 1 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 14 Точність передач, % 11 % Ключові передачі 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Офсайди 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Carlos Isaac D · 90 хв
7.2
Передачі 34 Точність передач, % 21 % Ключові передачі 2 Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Kaiky D · 90 хв
6.7
Передачі 43 Точність передач, % 35 % Відбори 1 Блоки 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
24
Cristian Glauder D · 90 хв
6.7
Передачі 36 Точність передач, % 25 % Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Dani Escriche F · 44 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 10 Точність передач, % 8 % Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 10 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Samuel Shashoua M · 10 хв · Вийшов на заміну
6.7
Передачі 8 Точність передач, % 7 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Tomáš Vaclík G · 90 хв
6.6
Передачі 25 Точність передач, % 13 % Сейви воротаря 3 Пропущені голи 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Rai Marchán M · 22 хв · Вийшов на заміну
6.6
Передачі 19 Точність передач, % 17 % Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
21
Alberto Quiles F · 22 хв · Вийшов на заміну
6.6
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 9 Точність передач, % 6 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Mohammed Djetei D · 90 хв
6.3
Передачі 26 Точність передач, % 18 % Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Manuel Fuster F · 84 хв · Капітан
6.3
Передачі 34 Точність передач, % 26 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 8 Дриблінг: успішно / спроби — / 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Juanma García M · 68 хв
6.3
Передачі 15 Точність передач, % 7 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Riki Rodríguez M · 68 хв
6.3
Удари 1 Передачі 20 Точність передач, % 18 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Agus Medina M · 41 хв · голи: 1
6.3
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 12 Точність передач, % 7 % Ключові передачі 1 Відбори 3 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 12 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 1
18
Antonio Pacheco M · 10 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 2 Точність передач, % 2 % Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Jonathan Silva D · 90 хв
6.2
Передачі 30 Точність передач, % 20 % Відбори 4 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 9 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Diego Altube G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Bernabé Barragán G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Juan Antonio Ros M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Fidel F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Pedro Benito F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Спортінг Хіхон — Альбасете

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Спортінг Хіхон — Альбасете

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Спортінг Хіхон
Середній показник за матч
9
Команда 4.2 Суперник 4.8
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Спортінг Хіхон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон

Статистика до матчу

Кутові · Спортінг Хіхон — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон
Альбасете
Середній показник за матч
9.2
Команда 3.8 Суперник 5.4
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Альбасете — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альбасете

Статистика до матчу

Кутові · Альбасете — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альбасете

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Спортінг Хіхон — Альбасете

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Спортінг Хіхон
Середній показник за матч
7.6
Команда 3.6 Суперник 4
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Спортінг Хіхон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Спортінг Хіхон — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон
Альбасете
Середній показник за матч
6
Команда 3 Суперник 3
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Альбасете — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альбасете

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Альбасете — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альбасете

Статистика до матчу

Жовті картки: Спортінг Хіхон — Альбасете

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Спортінг Хіхон
Середній показник за матч
5.8
Команда 2.4 Суперник 3.4
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Спортінг Хіхон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон

Статистика до матчу

Жовті картки · Спортінг Хіхон — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон
Альбасете
Середній показник за матч
5.4
Команда 3 Суперник 2.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Альбасете — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альбасете

Статистика до матчу

Жовті картки · Альбасете — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Альбасете
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Спортінг Хіхон — Альбасете

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Спортінг Хіхон — Альбасете

Початок матчу01 березня 2024, 21:30
ТурнірСегунда
Сезон2023/24
Тур / стадіяRegular Season - 29
СтадіонEstadio Municipal El Molinón
МістоGijón
СуддяIván Caparrós

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Спортінг Хіхон — Альбасете

01 О котрій починається матч Спортінг Хіхон — Альбасете?

Матч Спортінг Хіхон — Альбасете (Сегунда) розпочнеться 01 березня 2024, 21:30.

02 Де відбудеться матч Спортінг Хіхон — Альбасете?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio Municipal El Molinón (Gijón).

03 Хто судитиме матч Спортінг Хіхон — Альбасете?

Матч Спортінг Хіхон — Альбасете обслуговуватиме головний суддя Iván Caparrós.

04 У якій формі Спортінг Хіхон і Альбасете підходять до матчу?

Спортінг Хіхон: в останніх 5 матчах 1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 3–7. Альбасете: в останніх 5 матчах 1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 5–4.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Спортінг Хіхон і Альбасете?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 5.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Спортінг Хіхон — Альбасете

Поки що немає коментарів — будьте першим.