Spain Сегунда 2023/24 · Regular Season - 13

Спортінг Хіхон — Еспаньйол, 28 жовтня 2023: результат і статистика

Логотип команди Спортінг Хіхон

Спортінг Хіхон

2 : 0 Рахунок після першого тайму 1:0 28 жовтня 2023
Логотип команди Еспаньйол

Еспаньйол

Позиції в таблиці Сегунда Segunda División: Regular Season
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
5 Спортінг Хіхон 42 51 42 65
4 Еспаньйол 42 59 40 69

Новини складів

Попередні склади: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Спортінг Хіхон 3-1-4-2
ТренерMiguel Ángel Ramírez
Еспаньйол 4-4-1-1
ТренерLuis García
7.2 1. Rubén Yáñez
7.0 25. A. Pașcanu
7.0 4. Pablo Insua
7.0 22. Rober Pier
6.9 15. Roque Mesa
7.0 21. H. Hassan
7.1 10. Nacho Méndez
7.0 7. Gaspar Campos
7.3 3. Cote
7.1 19. J. Otero
6.9 11. Víctor Campuzano
7.0 13. Fernando Pacheco
6.8 2. Óscar Gil
7.3 5. Fernando Calero
7.1 6. L. Cabrera
7.0 14. Brian Oliván
7.0 17. Jofre Carreras
6.5 15. José Gragera
6.7 18. Álvaro Aguado
7.2 7. Javi Puado
7.2 22. M. Braithwaite
7.2 11. Pere Milla
Спортінг Хіхон Запасні
12
J. Varane M
6.9
9
Dani Queipo F
6.8
23
U. Đurđević F
6.7
24
C. Izquierdoz D
7.0
17
Christian Rivera M
6.8
6
Nacho Martín M
6.7
13
C. Sánchez G
5
Pablo García D
7.0
14
I. Jeraldino F
6.5
2
Guille Rosas D
6.8
8
Fran Villalba M
6.5
16
Diego Sánchez D
6.3
Еспаньйол Запасні
4
Víctor Ruiz D
6.6
21
Nico Melamed M
7.4
20
Edu Expósito M
7.0
19
Salvi Sánchez M
6.7
9
K. Baldé F
6.6
1
Joan García G
27
Roger Martínez M
33
Ángel Fortuño G
12
Ramon D
6.6
32
Marc Jurado D
16
José Carlos Lazo M
6.4
3
Sergi Gómez D
6.6

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

Спортінг Хіхон

3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Спортінг Хіхон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон

Статистика до матчу

Спортінг Хіхон — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон
Еспаньйол

3 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Еспаньйол — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Еспаньйол

Статистика до матчу

Еспаньйол — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Еспаньйол

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Спортінг Хіхон і Еспаньйол

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
28.02.2021 Сегунда Спортінг Хіхон — Еспаньйол 1:1
06.12.2020 Сегунда Еспаньйол — Спортінг Хіхон 2:0

Хронологія матчу

Події матчу: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

1-й тайм 1 - 0
Juan Otero Жовта картка · Argument
1 - 0
J. Otero Гольова передача: Víctor Campuzano Гол
Óscar Gil Жовта картка · Foul
Róber Pier Жовта картка · Foul
2-й тайм 2 - 0
Víctor Ruiz Замість: L. Cabrera Заміна
Gaspar Campos Жовта картка · Argument
Nico Melamed Замість: Pere Milla Заміна
Javi Puado Жовта картка · Argument
J. Varane Замість: Roque Mesa Заміна
2 - 0
Víctor Campuzano Гольова передача: H. Hassan Гол
Edu Expósito Замість: José Gragera Заміна
Salvi Sánchez Замість: Jofre Carreras Заміна
José Ángel Жовта картка · Foul
Dani Queipo Замість: Víctor Campuzano Заміна
U. Đurđević Замість: J. Otero Заміна
K. Baldé Замість: Álvaro Aguado Заміна
Uroš Đurđević Жовта картка · Foul
Fernando Calero Жовта картка · Foul
Alexandru Paşcanu Жовта картка · Foul
C. Izquierdoz Замість: A. Pașcanu Заміна
Christian Rivera Замість: Gaspar Campos Заміна
Спортінг Хіхон Показник Еспаньйол
2 Голи
9 Удари 17
3 Удари в площину воріт 4
6 Удари повз ворота 6
Заблоковані удари 7
3 Удари зі штрафного майданчика 1
6 Удари з-за меж штрафного майданчика 7
4 Кутові 7
13 Фоли 8
1 Офсайди
39 % Володіння м'ячем, % 61 %
4 Сейви воротаря 1
312 Передачі 479
243 Точні передачі 415
78 % Точність передач, % 87 %
6 Жовті картки 3
Суддя: Adrián Cordero

Статистика гравців

Оцінки гравців: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Спортінг Хіхон Рейтинг
1
Rubén Yáñez G · 90 хв
8.0
Передачі 35 Точність передач, % 18 % Сейви воротаря 4 Пропущені голи 0 Пенальти відбито 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Víctor Campuzano F · 76 хв · голи: 1 · передачі: 1
7.9
Голи 1 Гольові передачі 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 5 Точність передач, % 3 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 12 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Haissem Hassan M · 90 хв · передачі: 1
7.5
Гольові передачі 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 18 Точність передач, % 15 % Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 3 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Jonathan Varane M · 23 хв · Вийшов на заміну
7.3
Передачі 4 Точність передач, % 2 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Перехоплення 1 Блоки 3 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 5 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Róber Pier D · 90 хв
7.2
Удари 1 Передачі 36 Точність передач, % 29 % Відбори 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 6 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
4
Pablo Insua D · 90 хв
7.2
Передачі 35 Точність передач, % 32 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 4 Обіграний суперником 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Juan Otero F · 77 хв · голи: 1
7.2
Голи 1 Удари 3 Удари в площину воріт 1 Передачі 17 Точність передач, % 16 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 11 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
3
José Ángel M · 90 хв · Капітан
6.9
Удари 1 Передачі 40 Точність передач, % 31 % Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
24
Carlos Izquierdoz D · 12 хв · Вийшов на заміну
6.9
Передачі 1 Точність передач, % 1 % Блоки 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Gaspar Campos M · 87 хв
6.7
Передачі 25 Точність передач, % 23 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
15
Roque Mesa M · 67 хв
6.7
Передачі 24 Точність передач, % 20 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 5 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Ignacio Méndez M · 90 хв
6.6
Передачі 30 Точність передач, % 24 % Ключові передачі 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Alexandru Paşcanu D · 87 хв
6.6
Удари 1 Передачі 31 Точність передач, % 21 % Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
9
Dani Queipo F · 14 хв · Вийшов на заміну
6.5
Передачі 5 Точність передач, % 4 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 3 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Cristian Rivera M · 12 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 4 Точність передач, % 3 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Uroš Đurđević F · 13 хв · Вийшов на заміну
5.3
Удари 1 Передачі 2 Точність передач, % 1 % Єдиноборства: виграно / всього — / 2 Дриблінг: успішно / спроби — / 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Допущені пенальти 1 Жовті картки 1 Червоні картки 0
13
Christian Sanchez G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Diego Sanchez D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Guille Rosas D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Pablo García D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Ignacio Martín M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Francisco Villalba M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Ignacio Jeraldino F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Еспаньйол Рейтинг
22
Martin Braithwaite F · 90 хв
7.2
Удари 4 Удари в площину воріт 1 Передачі 19 Точність передач, % 17 % Ключові передачі 2 Відбори 3 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Пенальти не забито 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Jofre M · 70 хв
7.2
Удари 2 Удари в площину воріт 2 Передачі 17 Точність передач, % 12 % Ключові передачі 1 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Edu Expósito M · 20 хв · Вийшов на заміну
7.2
Удари 1 Передачі 22 Точність передач, % 22 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Fernando Calero D · 90 хв
7.0
Передачі 78 Точність передач, % 75 % Відбори 3 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 8 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
18
Álvaro Aguado M · 82 хв
6.9
Передачі 62 Точність передач, % 55 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Keita Baldé F · 8 хв · Вийшов на заміну
6.9
Передачі 4 Точність передач, % 3 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Brian Oliván D · 90 хв
6.7
Передачі 38 Точність передач, % 30 % Ключові передачі 2 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Pere Milla F · 55 хв
6.7
Передачі 7 Точність передач, % 6 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Víctor Ruiz D · 45 хв · Вийшов на заміну
6.6
Передачі 48 Точність передач, % 44 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Nicolás Melamed M · 35 хв · Вийшов на заміну
6.6
Удари 1 Передачі 15 Точність передач, % 12 % Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Salvi Sánchez M · 20 хв · Вийшов на заміну
6.6
Передачі 5 Точність передач, % 1 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 1 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Óscar Gil D · 90 хв
6.3
Передачі 42 Точність передач, % 38 % Відбори 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
7
Javi Puado M · 90 хв · Капітан
6.3
Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 26 Точність передач, % 22 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
13
Fernando Pacheco G · 90 хв
6.3
Передачі 22 Точність передач, % 20 % Сейви воротаря 1 Пропущені голи 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
José Gragera M · 70 хв
6.3
Передачі 37 Точність передач, % 34 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Leandro Cabrera D · 45 хв
6.3
Передачі 37 Точність передач, % 24 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
Marc Jurado D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Ramon D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Sergi Gómez D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
José Carlos Lazo M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Roger Martínez M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Joan García G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
33
Angel Fortuno G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Спортінг Хіхон
Середній показник за матч
11.4
Команда 5.2 Суперник 6.2
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Спортінг Хіхон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон

Статистика до матчу

Кутові · Спортінг Хіхон — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон
Еспаньйол
Середній показник за матч
7.8
Команда 4 Суперник 3.8
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Еспаньйол — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Еспаньйол

Статистика до матчу

Кутові · Еспаньйол — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Еспаньйол

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Спортінг Хіхон
Середній показник за матч
9.8
Команда 6 Суперник 3.8
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Спортінг Хіхон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Спортінг Хіхон — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон
Еспаньйол
Середній показник за матч
6.8
Команда 3.4 Суперник 3.4
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Еспаньйол — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Еспаньйол

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Еспаньйол — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Еспаньйол

Статистика до матчу

Жовті картки: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Спортінг Хіхон
Середній показник за матч
7.5
Команда 3.8 Суперник 3.8
Вище лінії у 4 з 4 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Спортінг Хіхон — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон

Статистика до матчу

Жовті картки · Спортінг Хіхон — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Спортінг Хіхон
Еспаньйол
Середній показник за матч
5.6
Команда 2.8 Суперник 2.8
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Еспаньйол — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Еспаньйол

Статистика до матчу

Жовті картки · Еспаньйол — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Еспаньйол
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

Початок матчу28 жовтня 2023, 19:30
ТурнірСегунда
Сезон2023/24
Тур / стадіяRegular Season - 13
СтадіонEstadio Municipal El Molinón
МістоGijón
СуддяAdrián Cordero

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Спортінг Хіхон — Еспаньйол

01 О котрій починається матч Спортінг Хіхон — Еспаньйол?

Матч Спортінг Хіхон — Еспаньйол (Сегунда) розпочнеться 28 жовтня 2023, 19:30.

02 Де відбудеться матч Спортінг Хіхон — Еспаньйол?

Гра відбудеться на стадіоні Estadio Municipal El Molinón (Gijón).

03 Хто судитиме матч Спортінг Хіхон — Еспаньйол?

Матч Спортінг Хіхон — Еспаньйол обслуговуватиме головний суддя Adrián Cordero.

04 У якій формі Спортінг Хіхон і Еспаньйол підходять до матчу?

Спортінг Хіхон: в останніх 5 матчах 3 перемог, 1 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 10–6. Еспаньйол: в останніх 5 матчах 3 перемог, 0 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 8–4.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Спортінг Хіхон і Еспаньйол?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 2.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Спортінг Хіхон — Еспаньйол

Поки що немає коментарів — будьте першим.