USA МЛС 2025/26 · Regular Season - 12

Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго, 11 травня 2025: результат і статистика

Логотип команди Сент-Луїс Сіті

Сент-Луїс Сіті

1 : 2 Рахунок після першого тайму 0:0 11 травня 2025
Логотип команди Сан-Дієго

Сан-Дієго

1.62 xG Очікувані голи (xG) 1.14
Позиції в таблиці МЛС Western Conference
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
13 Сент-Луїс Сіті 34 44 58 32
1 Сан-Дієго 34 64 41 63

Новини складів

Попередні склади: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Сент-Луїс Сіті 3-5-2
ТренерDavid Critchley
Сан-Дієго 4-3-3
ТренерMichael Anthony Varas
7.3 39. B. Lundt
7.0 22. K. Hiebert
6.6 15. J. Yaro
6.8 32. T. Baumgartl
6.7 20. A. Watts
6.8 7. T. Ostrak
6.9 6. C. Wallem
7.3 17. M. Hartel
6.8 38. J. Horn
6.8 36. C. Teuchert
6.8 9. Joao Klauss
7.0 1. C. J. dos Santos
6.6 2. W. Kumado
7.1 97. C. McVey
7.0 17. P. McNair
6.7 42. L. Bombino
7.1 20. A. Godoy
7.4 6. J. Tverskov
6.9 14. L. de la Torre
7.7 10. A. Dreyer
7.2 8. O. Valakari
7.5 11. H. Lozano
Сент-Луїс Сіті Запасні
11
S. Becher F
6.6
59
M. Joyner M
6.6
12
C. Pompeu M
6.7
99
J. Reid D
6.0
31
C. Olivares G
45
X. Silva F
6.6
3
J. Girdwood-Reich M
71
J. Zalinsky D
Сан-Дієго Запасні
13
P. Sisniega G
24
E. Boateng M
6.7
32
M. Iloski F
7.2
22
F. Negri D
6.8
5
H. Diop D
6.8
33
O. Verhoeven D
6.6
9
T. Angel F
6.8
29
A. Saidi F
6.2
70
A. Alvarado Jr F
6.6

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

Сент-Луїс Сіті

0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Сент-Луїс Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Сент-Луїс Сіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті
Сан-Дієго

2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Сан-Дієго — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Дієго

Статистика до матчу

Сан-Дієго — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Дієго

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Сент-Луїс Сіті і Сан-Дієго

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
02.03.2025 МЛС Сан-Дієго — Сент-Луїс Сіті 0:0

Хронологія матчу

Події матчу: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

1-й тайм 0 - 0
Timo Baumgartl Жовта картка · Argument
Onni Valakari Жовта картка · Foul
2-й тайм 1 - 2
Tomáš Ostrák Жовта картка · Foul
M. Iloski Замість: O. Valakari Заміна
J. Reid Замість: J. Horn Заміна
X. Silva Замість: T. Ostrak Заміна
S. Becher Замість: Joao Klauss Заміна
0 - 1
M. Iloski Гольова передача: A. Godoy Гол
O. Verhoeven Замість: W. Kumado Заміна
C. Pompeu Замість: T. Baumgartl Заміна
0 - 2
A. Dreyer Гол
1 - 2
K. Hiebert Гол
Oscar Verhoeven Жовта картка · Foul
Сент-Луїс Сіті Показник Сан-Дієго
1 Голи 2
1.62 Очікувані голи (xG) 1.14
16 Удари 15
5 Удари в площину воріт 3
6 Удари повз ворота 9
5 Заблоковані удари 3
9 Удари зі штрафного майданчика 6
7 Удари з-за меж штрафного майданчика 9
6 Кутові 1
8 Фоли 9
3 Офсайди 4
40 % Володіння м'ячем, % 60 %
1 Сейви воротаря 4
386 Передачі 593
312 Точні передачі 514
81 % Точність передач, % 87 %
2 Жовті картки 2
Суддя: Allen Chapman, USA

Статистика гравців

Оцінки гравців: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Сент-Луїс Сіті Рейтинг
22
Kyle Hiebert D · 90 хв · голи: 1
7.7
Голи 1 Гольові передачі 0 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 41 Точність передач, % 32 % Відбори 2 Блоки 3 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Marcel Hartel M · 90 хв · Капітан
7.3
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 38 Точність передач, % 28 % Ключові передачі 2 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Akil Watts M · 90 хв
7.2
Гольові передачі 0 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 23 Точність передач, % 16 % Ключові передачі 1 Відбори 4 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 10 / 13 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Conrad Wallem M · 90 хв
7.0
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 43 Точність передач, % 38 % Ключові передачі 2 Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
36
Cedric Teuchert F · 90 хв
7.0
Гольові передачі 0 Удари 4 Удари в площину воріт 2 Передачі 12 Точність передач, % 7 % Єдиноборства: виграно / всього 4 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 5 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Офсайди 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
38
Jannes Horn M · 73 хв
7.0
Гольові передачі 0 Передачі 35 Точність передач, % 30 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Celio Pompeu M · 13 хв · Вийшов на заміну
6.9
Гольові передачі 0 Передачі 3 Точність передач, % 1 % Єдиноборства: виграно / всього 4 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 2 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
João Klauss F · 72 хв
6.7
Гольові передачі 0 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 15 Точність передач, % 10 % Ключові передачі 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 8 Дриблінг: успішно / спроби — / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Tomáš Ostrák M · 72 хв
6.6
Гольові передачі 0 Передачі 45 Точність передач, % 43 % Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 12 Дриблінг: успішно / спроби 2 / 3 Обіграний суперником 3 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
45
Xande Silva F · 18 хв · Вийшов на заміну
6.6
Гольові передачі 0 Передачі 4 Точність передач, % 3 % Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
39
Benjamin Lundt G · 90 хв
6.5
Гольові передачі 0 Передачі 28 Точність передач, % 18 % Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Обіграний суперником 1 Сейви воротаря 1 Пропущені голи 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Simon Becher F · 18 хв · Вийшов на заміну
6.5
Гольові передачі 0 Передачі 4 Точність передач, % 2 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 5 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
Timo Baumgartl D · 84 хв
6.3
Гольові передачі 0 Передачі 41 Точність передач, % 37 % Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
15
Joshua Yaro D · 90 хв
6.0
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 49 Точність передач, % 42 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 2 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
99
Jayden Reid D · 17 хв · Вийшов на заміну
6.0
Гольові передачі 0 Передачі 5 Точність передач, % 5 % Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього — / 2 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
31
Christian Olivares G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Jake Girdwood-Reich M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
71
Joseph Zalinsky D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
59
Mykhi Joyner M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Сан-Дієго Рейтинг
10
Anders Dreyer F · 90 хв · голи: 1
8.2
Голи 1 Гольові передачі 0 Удари 2 Удари в площину воріт 1 Передачі 44 Точність передач, % 32 % Ключові передачі 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 4 Обіграний суперником 2 Офсайди 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Aníbal Godoy M · 90 хв · передачі: 1
7.6
Гольові передачі 1 Удари 1 Передачі 92 Точність передач, % 85 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Jeppe Tverskov M · 90 хв · Капітан
7.5
Гольові передачі 0 Передачі 94 Точність передач, % 89 % Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 9 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Hirving Lozano F · 90 хв
7.3
Гольові передачі 0 Удари 4 Передачі 36 Точність передач, % 30 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 8 / 15 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 5 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Luca Bombino D · 90 хв
7.3
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 54 Точність передач, % 45 % Ключові передачі 1 Відбори 4 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 9 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
CJ dos Santos G · 90 хв
7.3
Гольові передачі 0 Передачі 39 Точність передач, % 33 % Сейви воротаря 4 Пропущені голи 1 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Willy Kumado D · 80 хв
7.3
Гольові передачі 0 Передачі 43 Точність передач, % 39 % Ключові передачі 2 Відбори 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Onni Valakari F · 67 хв
7.0
Гольові передачі 0 Передачі 34 Точність передач, % 29 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 9 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
32
Milan Iloski F · 23 хв · Вийшов на заміну · голи: 1
7.0
Голи 1 Гольові передачі 0 Удари 3 Удари в площину воріт 2 Передачі 12 Точність передач, % 10 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 4 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Luca De La Torre M · 90 хв
6.7
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 45 Точність передач, % 35 % Єдиноборства: виграно / всього 4 / 8 Дриблінг: успішно / спроби 3 / 3 Обіграний суперником 2 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Paddy McNair D · 90 хв
6.7
Гольові передачі 0 Передачі 55 Точність передач, % 49 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 7 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
97
Christopher McVey D · 90 хв
6.6
Гольові передачі 0 Передачі 45 Точність передач, % 38 % Відбори 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
33
Oscar Verhoeven D · 10 хв · Вийшов на заміну
6.2
Гольові передачі 0 Єдиноборства: виграно / всього — / 2 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
13
Pablo Sisniega G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Hamady Diop D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Franco Negri D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
24
Emmanuel Boateng M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
70
Alejandro Alvarado Jr F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Anisse Saidi F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
9
Tomás Ángel F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сент-Луїс Сіті
Середній показник за матч
8
Команда 2.6 Суперник 5.4
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Сент-Луїс Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Кутові · Сент-Луїс Сіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті
Сан-Дієго
Середній показник за матч
7.2
Команда 3.4 Суперник 3.8
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Сан-Дієго — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Дієго

Статистика до матчу

Кутові · Сан-Дієго — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Дієго

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сент-Луїс Сіті
Середній показник за матч
10.6
Команда 4.4 Суперник 6.2
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сент-Луїс Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сент-Луїс Сіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті
Сан-Дієго
Середній показник за матч
10.6
Команда 4.6 Суперник 6
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сан-Дієго — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Дієго

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сан-Дієго — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Дієго

Статистика до матчу

Жовті картки: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сент-Луїс Сіті
Середній показник за матч
4.2
Команда 2.2 Суперник 2
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Сент-Луїс Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті

Статистика до матчу

Жовті картки · Сент-Луїс Сіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті
Сан-Дієго
Середній показник за матч
4.4
Команда 2.2 Суперник 2.2
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Сан-Дієго — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Дієго

Статистика до матчу

Жовті картки · Сан-Дієго — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Дієго

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

Сент-Луїс Сіті
Сан-Дієго
Очікувані голи (xG)
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Сент-Луїс Сіті — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
04.05.2025 МЛС Сіетл Саундерс — Сент-Луїс Сіті 1.060:3.830 П
28.04.2025 МЛС Лос-Анджелес — Сент-Луїс Сіті 1.410:3.790 Н
20.04.2025 МЛС Сент-Луїс Сіті — Ванкувер Вайткепс 1.000:1.130 Н
14.04.2025 МЛС Сент-Луїс Сіті — Коламбус Крю 2.060:1.980 П
06.04.2025 МЛС Спортінг Канзас-Сіті — Сент-Луїс Сіті 1.100:1.290 П

Статистичний профіль команд

Сент-Луїс Сіті — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Луїс Сіті
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
20.04.2025 МЛС Сент-Луїс Сіті — Ванкувер Вайткепс 1.000:1.130 Н
14.04.2025 МЛС Сент-Луїс Сіті — Коламбус Крю 2.060:1.980 П
30.03.2025 МЛС Сент-Луїс Сіті — Остін 0.800:0.770 П
16.03.2025 МЛС Сент-Луїс Сіті — Сіетл Саундерс 1.090:0.780 В
23.02.2025 МЛС Сент-Луїс Сіті — Колорадо Репідз 2.010:0.200 Н

Статистичний профіль команд

Сан-Дієго — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Дієго
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
04.05.2025 МЛС Сан-Дієго — ФК Даллас 2.130:0.520 В
27.04.2025 МЛС Сан-Дієго — Реал Солт-Лейк 1.670:1.900 П
20.04.2025 МЛС Шарлотт — Сан-Дієго 0.380:3.860 П
13.04.2025 МЛС Колорадо Репідз — Сан-Дієго 1.350:3.410 П
06.04.2025 МЛС Сан-Дієго — Сіетл Саундерс 1.440:1.140 В

Статистичний профіль команд

Сан-Дієго — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сан-Дієго
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
20.04.2025 МЛС Шарлотт — Сан-Дієго 0.380:3.860 П
13.04.2025 МЛС Колорадо Репідз — Сан-Дієго 1.350:3.410 П
23.03.2025 МЛС Остін — Сан-Дієго 1.110:2.150 П
09.03.2025 МЛС Реал Солт-Лейк — Сан-Дієго 2.470:2.090 В
24.02.2025 МЛС Лос-Анджелес Гелаксі — Сан-Дієго 1.970:0.780 В
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

Початок матчу11 травня 2025, 03:30
ТурнірМЛС
Сезон2025/26
Тур / стадіяRegular Season - 12
СтадіонCITYPARK
МістоSt. Louis
СуддяAllen Chapman, USA

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

01 О котрій починається матч Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго?

Матч Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго (МЛС) розпочнеться 11 травня 2025, 03:30.

02 Де відбудеться матч Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго?

Гра відбудеться на стадіоні CITYPARK (St. Louis).

03 Хто судитиме матч Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго?

Матч Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго обслуговуватиме головний суддя Allen Chapman, USA.

04 У якій формі Сент-Луїс Сіті і Сан-Дієго підходять до матчу?

Сент-Луїс Сіті: в останніх 5 матчах 0 перемог, 2 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 4–10. Сан-Дієго: в останніх 5 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 11–9.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Сент-Луїс Сіті і Сан-Дієго?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Сент-Луїс Сіті — Сан-Дієго

Поки що немає коментарів — будьте першим.