Belgium Ерстедивізіон 2022/23 · Regular Season - 18

Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем, 27 грудня 2022: результат і статистика

Логотип команди Сент-Трюйден

Сент-Трюйден

2 : 0 Рахунок після першого тайму 1:0 27 грудня 2022
Логотип команди Зюлте-Варегем

Зюлте-Варегем

Позиції в таблиці Ерстедивізіон First Division A: Regular Season
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
12 Сент-Трюйден 34 37 40 42
17 Зюлте-Варегем 34 50 78 27

Новини складів

Попередні склади: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Сент-Трюйден 3-5-2
ТренерB. Hollerbach
Зюлте-Варегем 5-3-2
ТренерM. Leye
6.9 21. D. Schmidt
6.8 16. M. Smets
7.0 37. T. Leistner
6.9 22. W. Janssens
6.9 4. D. Hashioka
6.7 30. S. Okazaki
7.0 27. F. Boya
7.0 44. C. Brüls
6.9 77. E. Bocat
6.8 8. D. Hayashi
7.1 91. G. Bruno
6.5 25. L. Bostyn
6.8 14. A. Ciranni
6.6 22. B. Sørmo
6.5 4. T. Derijck
6.5 3. Borja López
6.9 7. A. Fadera
6.7 6. A. Sissako
6.8 18. M. Tambedou
7.1 20. N. Rommens
7.2 93. Zinho Gano
6.6 11. A. Ndour
Сент-Трюйден Запасні
19
S. Van Dessel M
6.8
14
O. Dumont M
18
Fabinho D
20
R. Bauer D
6.7
38
F. Slegers M
12
J. Coppens G
6.8
32
A. Librici F
6.5
Зюлте-Варегем Запасні
26
N. Dismas M
6.7
17
P. Diop M
6.3
27
C. Offor F
6.6
46
C. Thiam D
23
Dani Ramírez M
6.1
8
L. Vigen M
6.5
1
S. Bossut G
6.6

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

Сент-Трюйден

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Сент-Трюйден — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Трюйден

Статистика до матчу

Сент-Трюйден — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Трюйден
Зюлте-Варегем

1 перемог, 2 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Зюлте-Варегем — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Зюлте-Варегем

Статистика до матчу

Зюлте-Варегем — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Зюлте-Варегем

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Сент-Трюйден і Зюлте-Варегем

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
17.09.2022 Ерстедивізіон Зюлте-Варегем — Сент-Трюйден 0:3
02.04.2022 Ерстедивізіон Зюлте-Варегем — Сент-Трюйден 0:2
07.08.2021 Ерстедивізіон Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем 1:3

Хронологія матчу

Події матчу: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

1-й тайм 1 - 0
1 - 0
D. Hayashi Гол
Bent Sormo Червона картка · Professional foul last man
2-й тайм 2 - 0
Moudou Tambedou Жовта картка · Foul
N. Dismas Замість: A. Ndour Заміна
P. Diop Замість: N. Rommens Заміна
S. Van Dessel Замість: E. Bocat Заміна
2 - 0
G. Bruno Гольова передача: C. Brüls Гол
C. Offor Замість: A. Sissako Заміна
Сент-Трюйден Показник Зюлте-Варегем
2 Голи
12 Удари 6
6 Удари в площину воріт 1
5 Удари повз ворота 3
1 Заблоковані удари 2
6 Удари зі штрафного майданчика 5
6 Удари з-за меж штрафного майданчика 1
6 Кутові 3
1 Фоли 1
3 Офсайди 2
63 % Володіння м'ячем, % 37 %
1 Сейви воротаря 4
613 Передачі 364
527 Точні передачі 267
86 % Точність передач, % 73 %
Жовті картки 1
Червоні картки 1
Суддя: J. Lardot

Статистика гравців

Оцінки гравців: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Сент-Трюйден Рейтинг
44
Christian Brüls M · 90 хв · передачі: 1
7.9
Гольові передачі 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 64 Точність передач, % 54 % Ключові передачі 2 Відбори 3 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 5 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
37
Toni Leistner D · 90 хв · Капітан
7.7
Передачі 94 Точність передач, % 86 % Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
91
Gianni Bruno F · 90 хв · голи: 1
7.3
Голи 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 25 Точність передач, % 19 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Matte Smets D · 90 хв
7.3
Передачі 83 Точність передач, % 78 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Frank Boya M · 90 хв
7.2
Удари 4 Удари в площину воріт 2 Передачі 65 Точність передач, % 51 % Відбори 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Wolke Janssens D · 90 хв
7.2
Передачі 100 Точність передач, % 93 % Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього — / 6 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Daniel Schmidt G · 90 хв
7.2
Передачі 52 Точність передач, % 45 % Сейви воротаря 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Daiki Hashioka M · 90 хв
7.0
Передачі 41 Точність передач, % 33 % Ключові передачі 1 Відбори 3 Перехоплення 3 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 17 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Daichi Hayashi F · 90 хв · голи: 1
6.9
Голи 1 Удари 4 Удари в площину воріт 2 Передачі 17 Точність передач, % 11 % Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Stan Van Dessel M · 29 хв · Вийшов на заміну
6.9
Передачі 26 Точність передач, % 23 % Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Зароблені фоли 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
77
Eric Bocat M · 61 хв
6.7
Передачі 35 Точність передач, % 27 % Відбори 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
30
Shinji Okazaki M · 90 хв
6.5
Удари 1 Передачі 11 Точність передач, % 7 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 6 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
12
Jo Coppens G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Robert Bauer D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Fábio Baptista D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
38
Ferre Slegers M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Olivier Dumont M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
Andrea Librici F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Зюлте-Варегем Рейтинг
7
Alieu Fadera D · 90 хв
6.9
Удари 1 Передачі 23 Точність передач, % 18 % Відбори 8 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 15 / 23 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 4 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 3 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
93
Zinho Gano F · 90 хв
6.9
Передачі 24 Точність передач, % 19 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 9 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
25
Louis Bostyn G · 90 хв
6.9
Передачі 28 Точність передач, % 14 % Сейви воротаря 4 Пропущені голи 2 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Timothy Derijck D · 90 хв · Капітан
6.7
Удари 1 Передачі 48 Точність передач, % 44 % Перехоплення 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
Novatus Dismas M · 32 хв · Вийшов на заміну
6.6
Передачі 19 Точність передач, % 19 % Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
3
Borja López D · 90 хв
6.5
Передачі 38 Точність передач, % 28 % Відбори 2 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
27
Nnamdi Chinonso Offor F · 15 хв · Вийшов на заміну
6.5
Передачі 4 Точність передач, % 3 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Alessandro Ciranni D · 90 хв
6.3
Передачі 39 Точність передач, % 27 % Відбори 3 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Abdoulaye Sissako M · 75 хв
6.3
Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 23 Точність передач, % 18 % Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Nicolas Rommens M · 58 хв
6.3
Передачі 23 Точність передач, % 15 % Ключові передачі 1 Перехоплення 1 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 7 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Alioune Ndour F · 58 хв
6.3
Передачі 7 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
17
Pape Diop M · 32 хв · Вийшов на заміну
6.3
Передачі 11 Точність передач, % 9 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
18
Moudou Tambedou M · 90 хв
5.9
Удари 1 Передачі 55 Точність передач, % 36 % Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 7 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
22
Bent Sormo D · 36 хв
5.5
Передачі 22 Точність передач, % 17 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 1
1
Sammy Bossut G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
46
Cheikh Thiam D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
8
Lasse Vigen Christensen M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Dani Ramirez M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сент-Трюйден
Середній показник за матч
9.4
Команда 4.6 Суперник 4.8
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Сент-Трюйден — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Трюйден

Статистика до матчу

Кутові · Сент-Трюйден — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Трюйден
Зюлте-Варегем
Середній показник за матч
12.6
Команда 6 Суперник 6.6
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Зюлте-Варегем — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Зюлте-Варегем

Статистика до матчу

Кутові · Зюлте-Варегем — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Зюлте-Варегем

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сент-Трюйден
Середній показник за матч
6
Команда 3 Суперник 3
Вище лінії у 1 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сент-Трюйден — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Трюйден

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Сент-Трюйден — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Трюйден
Зюлте-Варегем
Середній показник за матч
12
Команда 5.8 Суперник 6.2
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Зюлте-Варегем — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Зюлте-Варегем

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Зюлте-Варегем — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Зюлте-Варегем

Статистика до матчу

Жовті картки: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Сент-Трюйден
Середній показник за матч
4.8
Команда 1.6 Суперник 3.2
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Сент-Трюйден — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Трюйден

Статистика до матчу

Жовті картки · Сент-Трюйден — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сент-Трюйден
Зюлте-Варегем
Середній показник за матч
5
Команда 3.6 Суперник 1.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Зюлте-Варегем — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Зюлте-Варегем

Статистика до матчу

Жовті картки · Зюлте-Варегем — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Зюлте-Варегем
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

Початок матчу27 грудня 2022, 21:00
Сезон2022/23
Тур / стадіяRegular Season - 18
СтадіонDaio Wasabi Stayen Stadium
МістоSt.-Trond
СуддяJ. Lardot

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

01 О котрій починається матч Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем?

Матч Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем (Ерстедивізіон) розпочнеться 27 грудня 2022, 21:00.

02 Де відбудеться матч Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем?

Гра відбудеться на стадіоні Daio Wasabi Stayen Stadium (St.-Trond).

03 Хто судитиме матч Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем?

Матч Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем обслуговуватиме головний суддя J. Lardot.

04 У якій формі Сент-Трюйден і Зюлте-Варегем підходять до матчу?

Сент-Трюйден: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 5–7. Зюлте-Варегем: в останніх 5 матчах 1 перемог, 2 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 11–14.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Сент-Трюйден і Зюлте-Варегем?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Сент-Трюйден — Зюлте-Варегем

Поки що немає коментарів — будьте першим.