НПФЛ 2025/26 · Regular Season - 10

Саншайн Старз — Бендел Іншуранс, 03 листопада 2024: результат і статистика

Логотип команди Саншайн Старз

Саншайн Старз

1 : 2 03 листопада 2024
Логотип команди Бендел Іншуранс

Бендел Іншуранс

Позиції в таблиці НПФЛ
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
19 Саншайн Старз 38 34 51 41
6 Бендел Іншуранс 38 39 33 56

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Саншайн Старз — Бендел Іншуранс

Саншайн Старз

2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Саншайн Старз — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Саншайн Старз

Статистика до матчу

Саншайн Старз — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Саншайн Старз
Бендел Іншуранс

1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Бендел Іншуранс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Бендел Іншуранс

Статистика до матчу

Бендел Іншуранс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Бендел Іншуранс

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Саншайн Старз і Бендел Іншуранс

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
26.05.2024 НПФЛ Саншайн Старз Бендел Іншуранс 0:0
10.12.2023 НПФЛ Бендел Іншуранс Саншайн Старз 1:0
05.06.2023 НПФЛ Бендел Іншуранс Саншайн Старз 1:1

Хронологія матчу

Події матчу: Саншайн Старз — Бендел Іншуранс

1-й тайм 1 - 1
0 - 1
K. Oke
1 - 1
S. Ibrahim
2-й тайм 1 - 2
1 - 2
N. Anthony
Саншайн Старз Показник Бендел Іншуранс
1 Голи 2

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Саншайн Старз — Бендел Іншуранс

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Саншайн Старз — Бендел Іншуранс

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Саншайн Старз — Бендел Іншуранс

Початок матчу03 листопада 2024, 17:00
ТурнірНПФЛ
Сезон2025/26
Тур / стадіяRegular Season - 10
СтадіонDipo Dina International Stadium
МістоIjebu Ode

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Саншайн Старз — Бендел Іншуранс

01 О котрій починається матч Саншайн Старз — Бендел Іншуранс?

Матч Саншайн Старз — Бендел Іншуранс (НПФЛ) розпочнеться 03 листопада 2024, 17:00.

02 Де відбудеться матч Саншайн Старз — Бендел Іншуранс?

Гра відбудеться на стадіоні Dipo Dina International Stadium (Ijebu Ode).

03 У якій формі Саншайн Старз і Бендел Іншуранс підходять до матчу?

Саншайн Старз: в останніх 5 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 2–8. Бендел Іншуранс: в останніх 5 матчах 1 перемог, 1 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 4–6.

04 Скільки разів раніше зустрічалися Саншайн Старз і Бендел Іншуранс?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 3.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Саншайн Старз — Бендел Іншуранс

Поки що немає коментарів — будьте першим.