Sweden Еліттетан 2023/24 · Regular Season - 2

Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін), 15 квітня 2023: результат і статистика

Логотип команди Уддевалла (жін)

Уддевалла (жін)

1 : 2 Рахунок після першого тайму 0:1 15 квітня 2023
Логотип команди Сундсвалль (жін)

Сундсвалль (жін)

Позиції в таблиці Еліттетан Elitettan
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
13 Уддевалла (жін) 25 22 54 16
10 Сундсвалль (жін) 25 27 44 26

Новини складів

Попередні склади: Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Уддевалла (жін)
ТренерJ. Björk
Сундсвалль (жін)
ТренерJ. Cedergren
—. M. Carlsbogård
—. C. Flenhagen
—. M. Skoglund
—. M. Bader
—. E. Persson
—. S. Fredgren
—. H. Bergström
—. E. Robertsson
—. R. Sten
—. V. Stenberg
—. J. Jonasson
—. N. Törngren
—. J. Grönlund
—. A. Hagelberg
—. F. Thörngren
—. A. Eriksson
—. E. Montes
—. B. Smaili
—. I. Burman
—. M. Barkemo
—. M. Wiklander
—. I. Forsberg
Уддевалла (жін) Запасні
—
K. Brahimaj
—
N. Muminovic
—
H. Kauffeldt
—
T. Hahne
Сундсвалль (жін) Запасні
—
T. Wärulf
—
L. Al-Rikabi
—
N. Fernström
—
S. Westerlund

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)

Уддевалла (жін)

0 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок в останніх 1 матчах

Статистика до матчу

Уддевалла (жін) — усі матчі

Деталізація 1 останніх матчів із вибірки.

Уддевалла (жін)
ДатаТурнірСуперникРахунокРезультат
02.04.2023 Еліттетан Умео (жін) — Уддевалла (жін) 5:1 П

Статистика до матчу

Уддевалла (жін) — вдома

Деталізація 0 останніх матчів із вибірки.

Уддевалла (жін)
ДатаТурнірСуперникРахунокРезультат
У базі поки недостатньо завершених матчів.
Сундсвалль (жін)

1 перемог, 0 нічиїх, 4 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Сундсвалль (жін) — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сундсвалль (жін)

Статистика до матчу

Сундсвалль (жін) — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Сундсвалль (жін)

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Уддевалла (жін) і Сундсвалль (жін)

Очні зустрічі

У базі поки недостатньо завершених матчів.

Хронологія матчу

Події матчу: Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)

1-й тайм 0 - 1
0 - 1
M. Wiklander Гол
2-й тайм 1 - 2
0 - 2
M. Wiklander Гол
K. Brahimaj Замість: R. Sten Заміна
1 - 2
S. Fredgren Гол
M. Bader Жовта картка
N. Muminovic Замість: H. Bergström Заміна
T. Wärulf Замість: I. Burman Заміна
E. Montes Жовта картка
Уддевалла (жін) Показник Сундсвалль (жін)
1 Голи 2
Суддя: I. Svensson

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)

Початок матчу15 квітня 2023, 14:00
ТурнірЕліттетан
Сезон2023/24
Тур / стадіяRegular Season - 2
СтадіонFridhemsvallen
МістоUddevalla
СуддяI. Svensson

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)

01 О котрій починається матч Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)?

Матч Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін) (Еліттетан) розпочнеться 15 квітня 2023, 14:00.

02 Де відбудеться матч Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)?

Гра відбудеться на стадіоні Fridhemsvallen (Uddevalla).

03 Хто судитиме матч Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)?

Матч Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін) обслуговуватиме головний суддя I. Svensson.

04 У якій формі Уддевалла (жін) і Сундсвалль (жін) підходять до матчу?

Уддевалла (жін): в останніх 1 матчах 0 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 1–5. Сундсвалль (жін): в останніх 5 матчах 1 перемог, 0 нічиїх, 4 поразок, різниця м'ячів 6–12.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Уддевалла (жін) — Сундсвалль (жін)

Поки що немає коментарів — будьте першим.