USA МЛС 2024/25 · MLS Cup - Play-In Round

Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс, 24 жовтня 2024: результат і статистика

Логотип команди Ванкувер Вайткепс

Ванкувер Вайткепс

5 : 0 Рахунок після першого тайму 3:0 24 жовтня 2024
Логотип команди Портленд Тімберс

Портленд Тімберс

2.48 xG Очікувані голи (xG) 0.7
Позиції в таблиці МЛС Western Conference
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
8 Ванкувер Вайткепс 34 52 49 47
9 Портленд Тімберс 34 65 56 47

Новини складів

Попередні склади: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Ванкувер Вайткепс 4-3-2-1
ТренерV. Sartini
Портленд Тімберс 4-2-3-1
ТренерP. Neville
6.9 1. Y. Takaoka
6.9 2. M. Laborda
7.0 4. R. Veselinović
6.9 6. T. Blackmon
6.9 3. S. Adekugbe
7.0 45. P. Vite
6.9 20. A. Cubas
6.8 26. S. Armstrong
7.1 11. F. Picault
7.8 25. R. Gauld
7.1 24. B. White
7.0 41. J. Pantemis
7.0 29. J. Mosquera
6.8 2. M. Araujo
7.0 13. D. Župarić
6.9 5. C. Bravo
6.9 21. D. Chará
6.9 24. D. Ayala
7.0 11. Antony
8.0 10. Evander
7.3 14. J. Rodríguez
7.1 9. F. Mora
Ванкувер Вайткепс Запасні
7
R. Raposo M
7.0
28
L. Johnson F
6.5
8
A. Schöpf M
6.9
19
D. Kreilach M
6.7
16
S. Berhalter M
7.1
32
I. Boehmer G
6.7
15
B. Utvik D
6.8
22
A. Ahmed D
6.9
23
D. Caicedo F
6.7
Портленд Тімберс Запасні
4
K. Miller D
6.8
19
E. Williamson M
6.7
30
S. Moreno F
7.4
15
E. Miller D
6.7
20
F. Surman D
6.7
16
M. Crépeau G
6.9
22
C. Paredes M
6.7
23
M. Toye F
6.6
44
M. Loría M

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

Ванкувер Вайткепс

0 перемог, 1 нічиїх, 4 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Ванкувер Вайткепс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ванкувер Вайткепс

Статистика до матчу

Ванкувер Вайткепс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ванкувер Вайткепс
Портленд Тімберс

0 перемог, 4 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Портленд Тімберс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Портленд Тімберс

Статистика до матчу

Портленд Тімберс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Портленд Тімберс

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Ванкувер Вайткепс і Портленд Тімберс

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
29.09.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс 1:1
23.06.2024 МЛС Портленд Тімберс — Ванкувер Вайткепс 2:0
31.03.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс 3:2
27.08.2023 МЛС Портленд Тімберс — Ванкувер Вайткепс 2:3
14.05.2023 МЛС Портленд Тімберс — Ванкувер Вайткепс 3:1

Хронологія матчу

Події матчу: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

1-й тайм 3 - 0
1 - 0
R. Gauld Гол
Diego Chará Жовта картка · Foul
2 - 0
B. White Гольова передача: M. Laborda Гол
3 - 0
R. Gauld Гольова передача: S. Armstrong Гол
2-й тайм 5 - 0
K. Miller Замість: D. Župarić Заміна
E. Williamson Замість: D. Chará Заміна
S. Moreno Замість: C. Bravo Заміна
4 - 0
S. Armstrong Гольова передача: F. Picault Гол
Yohei Takaoka Жовта картка · Time wasting
5 - 0
R. Gauld Гольова передача: S. Armstrong Гол
R. Raposo Замість: R. Gauld Заміна
L. Johnson Замість: B. White Заміна
A. Schöpf Замість: S. Armstrong Заміна
E. Miller Замість: Antony Заміна
Evander Жовта картка · Foul
D. Kreilach Замість: F. Picault Заміна
S. Berhalter Замість: A. Cubas Заміна
F. Surman Замість: J. Rodríguez Заміна
Ryan Raposo Жовта картка
Kamal Miller Жовта картка · Handball
Ванкувер Вайткепс Показник Портленд Тімберс
5 Голи
2.48 Очікувані голи (xG) 0.7
12 Удари 12
8 Удари в площину воріт 4
2 Удари повз ворота 7
2 Заблоковані удари 1
11 Удари зі штрафного майданчика 5
1 Удари з-за меж штрафного майданчика 7
6 Кутові 6
13 Фоли 7
6 Офсайди
46 % Володіння м'ячем, % 54 %
4 Сейви воротаря 3
449 Передачі 537
375 Точні передачі 459
84 % Точність передач, % 85 %
2 Жовті картки 3
Суддя: R. Vazquez

Статистика гравців

Оцінки гравців: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

Натисніть на гравця, щоб відкрити детальну статистику матчу.

Ванкувер Вайткепс Рейтинг
25
Ryan Gauld M · 63 хв · Капітан · голи: 3
10.0
Голи 3 Гольові передачі 0 Удари 4 Удари в площину воріт 4 Передачі 29 Точність передач, % 19 % Ключові передачі 1 Відбори 4 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 11 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 3 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
26
Stuart Armstrong M · 64 хв · голи: 1 · передачі: 2
8.9
Голи 1 Гольові передачі 2 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 34 Точність передач, % 29 % Ключові передачі 2 Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 4 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Mathías Laborda D · 90 хв · передачі: 1
8.0
Гольові передачі 1 Удари 1 Передачі 37 Точність передач, % 33 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Перехоплення 3 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 7 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
1
Yohei Takaoka G · 90 хв
7.5
Гольові передачі 0 Передачі 36 Точність передач, % 20 % Сейви воротаря 4 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
3
Sam Adekugbe D · 90 хв
7.3
Гольові передачі 0 Передачі 44 Точність передач, % 39 % Ключові передачі 1 Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 8 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 1 Офсайди 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
6
Tristan Blackmon D · 90 хв
7.3
Гольові передачі 0 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 50 Точність передач, % 48 % Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Ranko Veselinović D · 90 хв
7.3
Гольові передачі 0 Передачі 24 Точність передач, % 23 % Відбори 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Fafà Picault M · 76 хв · передачі: 1
7.3
Гольові передачі 1 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 24 Точність передач, % 17 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Andrés Cubas M · 83 хв
7.2
Гольові передачі 0 Передачі 50 Точність передач, % 46 % Ключові передачі 1 Відбори 3 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 6 Обіграний суперником 1 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
24
Brian White F · 64 хв · голи: 1
7.2
Голи 1 Гольові передачі 0 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 18 Точність передач, % 15 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 6 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
45
Pedro Vite M · 90 хв
6.9
Гольові передачі 0 Передачі 63 Точність передач, % 52 % Ключові передачі 3 Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 3 / 9 Дриблінг: успішно / спроби — / 2 Зароблені фоли 1 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
7
Ryan Raposo M · 27 хв · Вийшов на заміну
6.3
Гольові передачі 0 Передачі 13 Точність передач, % 11 % Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 4 Здійснені фоли 2 Офсайди 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
8
Alessandro Schöpf M · 26 хв · Вийшов на заміну
6.3
Гольові передачі 0 Передачі 12 Точність передач, % 10 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
28
Levonte Johnson F · 26 хв · Вийшов на заміну
6.3
Гольові передачі 0 Передачі 6 Точність передач, % 4 % Єдиноборства: виграно / всього 1 / 3 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Damir Kreilach M · 14 хв · Вийшов на заміну
6.2
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 8 Точність передач, % 8 % Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Sebastian Berhalter M · 7 хв · Вийшов на заміну
—
Гольові передачі 0 Передачі 1 Точність передач, % 1 % Ключові передачі 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
32
Isaac Boehmer G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Bjorn Utvik D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Déiber Caicedo F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Ali Ahmed D · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
Портленд Тімберс Рейтинг
24
David Ayala M · 90 хв
7.9
Гольові передачі 0 Удари 2 Передачі 77 Точність передач, % 70 % Ключові передачі 1 Відбори 5 Перехоплення 5 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього 7 / 10 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
10
Evander M · 90 хв
7.0
Гольові передачі 0 Удари 4 Удари в площину воріт 3 Передачі 49 Точність передач, % 37 % Ключові передачі 2 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 7 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
9
Felipe Mora F · 90 хв
6.7
Гольові передачі 0 Передачі 11 Точність передач, % 11 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього 2 / 3 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
19
Eryk Williamson M · 45 хв · Вийшов на заміну
6.7
Гольові передачі 0 Передачі 26 Точність передач, % 23 % Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 7 Зароблені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
14
Jonathan Rodríguez M · 83 хв
6.6
Гольові передачі 0 Удари 3 Передачі 36 Точність передач, % 28 % Відбори 2 Єдиноборства: виграно / всього 5 / 9 Дриблінг: успішно / спроби — / 2 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
4
Kamal Miller D · 45 хв · Вийшов на заміну
6.6
Гольові передачі 0 Передачі 44 Точність передач, % 40 % Ключові передачі 1 Перехоплення 3 Блоки 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
30
Santiago Moreno F · 45 хв · Вийшов на заміну
6.6
Гольові передачі 0 Удари 1 Передачі 21 Точність передач, % 18 % Ключові передачі 1 Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
5
Claudio Bravo D · 45 хв
6.3
Гольові передачі 0 Передачі 24 Точність передач, % 20 % Відбори 2 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 4 / 5 Дриблінг: успішно / спроби 1 / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
13
Dario Župarić D · 45 хв
6.3
Гольові передачі 0 Передачі 31 Точність передач, % 29 % Відбори 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 2 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
15
Eric Miller D · 26 хв · Вийшов на заміну
6.3
Гольові передачі 0 Передачі 6 Точність передач, % 6 % Єдиноборства: виграно / всього — / 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
29
Juan Mosquera D · 90 хв
6.2
Гольові передачі 0 Удари 1 Удари в площину воріт 1 Передачі 50 Точність передач, % 45 % Ключові передачі 1 Відбори 5 Єдиноборства: виграно / всього 6 / 12 Дриблінг: успішно / спроби — / 3 Зароблені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
2
Miguel Araujo D · 90 хв
6.2
Гольові передачі 0 Передачі 73 Точність передач, % 64 % Єдиноборства: виграно / всього 3 / 7 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Зароблені фоли 2 Здійснені фоли 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
21
Diego Chará M · 45 хв · Капітан
6.2
Гольові передачі 0 Передачі 40 Точність передач, % 34 % Ключові передачі 1 Перехоплення 2 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 5 Обіграний суперником 1 Зароблені фоли 1 Здійснені фоли 3 Пропущені голи 0 Жовті картки 1 Червоні картки 0
41
James Pantemis G · 90 хв
6.0
Гольові передачі 0 Передачі 20 Точність передач, % 14 % Сейви воротаря 3 Пропущені голи 5 Жовті картки 0 Червоні картки 0
11
Antony Alves M · 64 хв
6.0
Гольові передачі 0 Передачі 23 Точність передач, % 17 % Відбори 1 Перехоплення 1 Єдиноборства: виграно / всього 1 / 5 Дриблінг: успішно / спроби — / 1 Обіграний суперником 1 Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
20
Finn Surman D · 7 хв · Вийшов на заміну
—
Гольові передачі 0 Передачі 6 Точність передач, % 3 % Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
16
Maxime Crépeau G · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
44
Marvin Loría M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
22
Cristhian Paredes M · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0
23
Mason Toye F · Вийшов на заміну
—
Пропущені голи 0 Жовті картки 0 Червоні картки 0

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ванкувер Вайткепс
Середній показник за матч
9.6
Команда 3.4 Суперник 6.2
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Ванкувер Вайткепс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ванкувер Вайткепс

Статистика до матчу

Кутові · Ванкувер Вайткепс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ванкувер Вайткепс
Портленд Тімберс
Середній показник за матч
10
Команда 4.8 Суперник 5.2
Вище лінії у 5 з 5 матчів

Статистика до матчу

Кутові · Портленд Тімберс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Портленд Тімберс

Статистика до матчу

Кутові · Портленд Тімберс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Портленд Тімберс

Статистика до матчу

Удари в площину воріт: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ванкувер Вайткепс
Середній показник за матч
7.8
Команда 3 Суперник 4.8
Вище лінії у 2 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Ванкувер Вайткепс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ванкувер Вайткепс

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Ванкувер Вайткепс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ванкувер Вайткепс
Портленд Тімберс
Середній показник за матч
9.8
Команда 5.4 Суперник 4.4
Вище лінії у 4 з 5 матчів

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Портленд Тімберс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Портленд Тімберс

Статистика до матчу

Удари в площину воріт · Портленд Тімберс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Портленд Тімберс

Статистика до матчу

Жовті картки: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

Модель не сформувала ставочного прогнозу. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб переглянути матчі

Ванкувер Вайткепс
Середній показник за матч
4.2
Команда 2.6 Суперник 1.6
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Ванкувер Вайткепс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ванкувер Вайткепс

Статистика до матчу

Жовті картки · Ванкувер Вайткепс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ванкувер Вайткепс
Портленд Тімберс
Середній показник за матч
4
Команда 1.4 Суперник 2.6
Вище лінії у 3 з 5 матчів

Статистика до матчу

Жовті картки · Портленд Тімберс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Портленд Тімберс

Статистика до матчу

Жовті картки · Портленд Тімберс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Портленд Тімберс

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

Ванкувер Вайткепс
Портленд Тімберс
Очікувані голи (xG)
Удари
Удари в площину воріт
Кутові
Володіння м'ячем, %
Точність передач, %
Сейви воротаря
Фоли
Жовті картки
Офсайди

Статистичний профіль команд

Ванкувер Вайткепс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ванкувер Вайткепс
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
20.10.2024 МЛС Реал Солт-Лейк — Ванкувер Вайткепс 1.290:1.130 П
14.10.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Лос-Анджелес 1.220:0.850 П
06.10.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Міннесота Юнайтед 0.460:2.670 П
03.10.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Сіетл Саундерс 1.060:1.740 П
29.09.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс 0.980:0.510 Н

Статистичний профіль команд

Ванкувер Вайткепс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ванкувер Вайткепс
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
14.10.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Лос-Анджелес 1.220:0.850 П
06.10.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Міннесота Юнайтед 0.460:2.670 П
03.10.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Сіетл Саундерс 1.060:1.740 П
29.09.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс 0.980:0.510 Н
15.09.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Сан-Хосе Ерзквейкс 2.940:0.940 В

Статистичний профіль команд

Портленд Тімберс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Портленд Тімберс
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
20.10.2024 МЛС Сіетл Саундерс — Портленд Тімберс 0.630:1.320 Н
07.10.2024 МЛС Портленд Тімберс — ФК Даллас 1.850:1.830 Н
03.10.2024 МЛС Портленд Тімберс — Остін 2.540:0.380 П
29.09.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс 0.510:0.980 Н
22.09.2024 МЛС Реал Солт-Лейк — Портленд Тімберс 0.500:2.010 Н

Статистичний профіль команд

Портленд Тімберс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Портленд Тімберс
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
20.10.2024 МЛС Сіетл Саундерс — Портленд Тімберс 0.630:1.320 Н
29.09.2024 МЛС Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс 0.510:0.980 Н
22.09.2024 МЛС Реал Солт-Лейк — Портленд Тімберс 0.500:2.010 Н
15.09.2024 МЛС Колорадо Репідз — Портленд Тімберс 1.870:1.500 П
21.07.2024 МЛС Лос-Анджелес Гелаксі — Портленд Тімберс 1.160:1.750 П
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

Початок матчу24 жовтня 2024, 05:30
ТурнірМЛС
Сезон2024/25
Тур / стадіяMLS Cup - Play-In Round
СтадіонProvidence Park
МістоPortland, Oregon
СуддяR. Vazquez

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

01 О котрій починається матч Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс?

Матч Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс (МЛС) розпочнеться 24 жовтня 2024, 05:30.

02 Де відбудеться матч Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс?

Гра відбудеться на стадіоні Providence Park (Portland, Oregon).

03 Хто судитиме матч Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс?

Матч Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс обслуговуватиме головний суддя R. Vazquez.

04 У якій формі Ванкувер Вайткепс і Портленд Тімберс підходять до матчу?

Ванкувер Вайткепс: в останніх 5 матчах 0 перемог, 1 нічиїх, 4 поразок, різниця м'ячів 3–9. Портленд Тімберс: в останніх 5 матчах 0 перемог, 4 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 5–6.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Ванкувер Вайткепс і Портленд Тімберс?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 5.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Ванкувер Вайткепс — Портленд Тімберс

Поки що немає коментарів — будьте першим.