Algeria Ліга 1 2020/21 · Regular Season - 26

ВА Тлемсен — Олімпік Медеа, 19 червня 2021: результат і статистика

Логотип команди ВА Тлемсен

ВА Тлемсен

3 : 1 Рахунок після першого тайму 0:0 19 червня 2021
Логотип команди Олімпік Медеа

Олімпік Медеа

Позиції в таблиці Ліга 1 Ligue 1
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
16 ВА Тлемсен 38 40 46 45
10 Олімпік Медеа 38 40 43 51

Новини складів

Попередні склади: ВА Тлемсен — Олімпік Медеа

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
ВА Тлемсен
ТренерD.Benchadli
Олімпік Медеа
ТренерT. Rouabah
—. K. Soufi
—. M. Oukrif
—. A. Attou
—. Y. Messaoudi
—. A. Benamraoui
—. A. Amiri
—. A. Zenasni
—. Z. Asli
—. L. Touil
—. M. Aichi
—. M. Semahi
—. F. Alaoui
—. R. Keniche
—. M. Naâs Laraba
—. H. Rebiai
—. A. Belkacemi
—. M. Messaoudene
—. A. Ladjabi
—. R. Gharrich
—. Z. Kemoukh
—. T. Elghomari
—. B. Dadache
ВА Тлемсен Запасні
—
D. Zermane
—
H. Ouassini
—
M. Keniche
Олімпік Медеа Запасні
—
L. Mokrani
—
T. Belouchat
—
A. Ammachi

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: ВА Тлемсен — Олімпік Медеа

ВА Тлемсен

1 перемог, 0 нічиїх, 4 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

ВА Тлемсен — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

ВА Тлемсен

Статистика до матчу

ВА Тлемсен — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

ВА Тлемсен
Олімпік Медеа

1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Олімпік Медеа — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Олімпік Медеа

Статистика до матчу

Олімпік Медеа — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Олімпік Медеа

Статистика до матчу

Очні зустрічі: ВА Тлемсен і Олімпік Медеа

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
09.01.2021 Ліга 1 Олімпік Медеа — ВА Тлемсен 2:1

Хронологія матчу

Події матчу: ВА Тлемсен — Олімпік Медеа

2-й тайм 3 - 1
L. Mokrani Замість: T. Elghomari Заміна
D. Zermane Замість: Z. Asli Заміна
1 - 0
M. Semahi Гол
T. Belouchat Замість: M. Naâs Laraba Заміна
A. Ammachi Замість: A. Ladjabi Заміна
H. Ouassini Замість: M. Semahi Заміна
2 - 0
L. Touil Гол
3 - 0
L. Touil Гол
3 - 1
B. Dadache Гол
M. Keniche Замість: A. Amiri Заміна
ВА Тлемсен Показник Олімпік Медеа
3 Голи 1
Суддя: A. Arab

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: ВА Тлемсен — Олімпік Медеа

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: ВА Тлемсен — Олімпік Медеа

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: ВА Тлемсен — Олімпік Медеа

Початок матчу19 червня 2021, 19:00
ТурнірЛіга 1
Сезон2020/21
Тур / стадіяRegular Season - 26
СтадіонStade Akit Lotfi
МістоTlemcen
СуддяA. Arab

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: ВА Тлемсен — Олімпік Медеа

01 О котрій починається матч ВА Тлемсен — Олімпік Медеа?

Матч ВА Тлемсен — Олімпік Медеа (Ліга 1) розпочнеться 19 червня 2021, 19:00.

02 Де відбудеться матч ВА Тлемсен — Олімпік Медеа?

Гра відбудеться на стадіоні Stade Akit Lotfi (Tlemcen).

03 Хто судитиме матч ВА Тлемсен — Олімпік Медеа?

Матч ВА Тлемсен — Олімпік Медеа обслуговуватиме головний суддя A. Arab.

04 У якій формі ВА Тлемсен і Олімпік Медеа підходять до матчу?

ВА Тлемсен: в останніх 5 матчах 1 перемог, 0 нічиїх, 4 поразок, різниця м'ячів 4–9. Олімпік Медеа: в останніх 5 матчах 1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 2–3.

05 Скільки разів раніше зустрічалися ВА Тлемсен і Олімпік Медеа?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу ВА Тлемсен — Олімпік Медеа

Поки що немає коментарів — будьте першим.