Матчі на 28 березня 2021
Поки що немає обраних ліг — додайте їх значком ★ поруч із турніром.
Матч зіграно
Матч Іалісос — Каллітея: результат і статистика
1:1 Матч зіграноМатч Санторіні 2020 — Каламата: результат і статистика
0:0 Матч зіграноМатч Верія — Понтіон Карагіанніон: результат і статистика
3:0 Матч зіграноМатч Аполлон Понту — Теспротос: результат і статистика
0:1 Матч зіграноМатч Кавала — Пансерраїкос: результат і статистика
2:1 Матч зіграноМатч Олімпіакос Волос — Триглія: результат і статистика
1:0 Матч зіграноМатч Піерікос — Алмопос: результат і статистика
2:0 Матч зіграноМатч Родос — Епіскопі: результат і статистика
0:0 Матч зіграноМатч Астерас Влахіоті — Аспропіргос Еносіс: результат і статистика
1:0xG-статистика турнірів
31 395
Матчів у базі
22
Ліги й турніри
1 398
Прогнозів розраховано
20
Країн
Про проєкт xG.Football
xG.Football — статистика та модельні прогнози для провідних європейських турнірів: результати, форма команд, особисті зустрічі та ймовірності результатів, розраховані на основі збережених даних.
Оберіть потрібний турнір або матч, щоб переглянути детальну статистику та прогноз, заснований на останніх результатах команд.