Greece Футбольна ліга 2021 · North - 1

Олімпіакос Волос — Триглія, 28 березня 2021: результат і статистика

Логотип команди Олімпіакос Волос

Олімпіакос Волос

1 : 0 28 березня 2021
Логотип команди Триглія

Триглія

Позиції в таблиці Футбольна ліга
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
7 Олімпіакос Волос 18 23 21 29
15 Триглія 18 14 16 21

Статистика матчу

Статистика з’явиться після підключення джерела даних.

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Олімпіакос Волос — Триглія

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Олімпіакос Волос — Триглія

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Олімпіакос Волос — Триглія

Початок матчу28 березня 2021, 15:00
Сезон2021
Тур / стадіяNorth - 1
СтадіонGipedo Apollon Larisas
МістоLarissa
 Статистика з’явиться після підключення джерела даних.

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Олімпіакос Волос — Триглія

01 О котрій починається матч Олімпіакос Волос — Триглія?

Матч Олімпіакос Волос — Триглія (Футбольна ліга) розпочнеться 28 березня 2021, 15:00.

02 Де відбудеться матч Олімпіакос Волос — Триглія?

Гра відбудеться на стадіоні Gipedo Apollon Larisas (Larissa).

Коментарі

Коментарі до прогнозу Олімпіакос Волос — Триглія

Поки що немає коментарів — будьте першим.