Algeria Ліга 1 2020/21 · Regular Season - 30

АСО Шлеф — Олімпік Медеа, 08 липня 2021: результат і статистика

Логотип команди АСО Шлеф

АСО Шлеф

1 : 0 Рахунок після першого тайму 0:0 08 липня 2021
Логотип команди Олімпік Медеа

Олімпік Медеа

Позиції в таблиці Ліга 1 Ligue 1
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
15 АСО Шлеф 38 40 53 45
10 Олімпік Медеа 38 40 43 51

Новини складів

Попередні склади: АСО Шлеф — Олімпік Медеа

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
АСО Шлеф
ТренерS. Zaoui
Олімпік Медеа
ТренерT. Rouabah
—. Y. Benhemada
—. Y. Zahzouh
—. F. Benmaârouf
—. A. Bensalah
—. M. Bengrina
—. K. Baaziz
—. B. Benzaza
—. M. Alili
—. T. Lakour
—. M. Zeghnoun
—. A. Bouguettaya
—. M. Bouaicha
—. A. Medjadel
—. M. Messaoudene
—. A. Ladjabi
—. T. Belouchat
—. M. Benahmed
—. R. Gharrich
—. O. Boudoumi
—. Z. Kemoukh
—. M. Baâli
—. B. Dadache
АСО Шлеф Запасні
—
K. Beldjilali
—
M. Boulaouidet
—
I Merili
Олімпік Медеа Запасні
—
M. Naâs Laraba
—
H. Boukhatem
—
I. Benallal

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: АСО Шлеф — Олімпік Медеа

АСО Шлеф

1 перемог, 2 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

АСО Шлеф — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

АСО Шлеф

Статистика до матчу

АСО Шлеф — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

АСО Шлеф
Олімпік Медеа

1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Олімпік Медеа — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Олімпік Медеа

Статистика до матчу

Олімпік Медеа — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Олімпік Медеа

Статистика до матчу

Очні зустрічі: АСО Шлеф і Олімпік Медеа

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
30.01.2021 Ліга 1 Олімпік Медеа — АСО Шлеф 2:1

Хронологія матчу

Події матчу: АСО Шлеф — Олімпік Медеа

1-й тайм 0 - 0
M. Naâs Laraba Замість: M. Bouaicha Заміна
K. Beldjilali Замість: M. Zeghnoun Заміна
H. Boukhatem Замість: M. Messaoudene Заміна
2-й тайм 1 - 0
1 - 0
A. Bouguettaya Гол
M. Boulaouidet Замість: T. Lakour Заміна
I. Benallal Замість: Z. Kemoukh Заміна
I Merili Замість: B. Benzaza Заміна
АСО Шлеф Показник Олімпік Медеа
1 Голи
Суддя: A. Hansal

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: АСО Шлеф — Олімпік Медеа

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: АСО Шлеф — Олімпік Медеа

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: АСО Шлеф — Олімпік Медеа

Початок матчу08 липня 2021, 22:30
ТурнірЛіга 1
Сезон2020/21
Тур / стадіяRegular Season - 30
СтадіонStade Mohamed Boumezrag
МістоChlef
СуддяA. Hansal

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: АСО Шлеф — Олімпік Медеа

01 О котрій починається матч АСО Шлеф — Олімпік Медеа?

Матч АСО Шлеф — Олімпік Медеа (Ліга 1) розпочнеться 08 липня 2021, 22:30.

02 Де відбудеться матч АСО Шлеф — Олімпік Медеа?

Гра відбудеться на стадіоні Stade Mohamed Boumezrag (Chlef).

03 Хто судитиме матч АСО Шлеф — Олімпік Медеа?

Матч АСО Шлеф — Олімпік Медеа обслуговуватиме головний суддя A. Hansal.

04 У якій формі АСО Шлеф і Олімпік Медеа підходять до матчу?

АСО Шлеф: в останніх 5 матчах 1 перемог, 2 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 5–6. Олімпік Медеа: в останніх 5 матчах 1 перемог, 3 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 5–6.

05 Скільки разів раніше зустрічалися АСО Шлеф і Олімпік Медеа?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 1.

Коментарі

Коментарі до прогнозу АСО Шлеф — Олімпік Медеа

Поки що немає коментарів — будьте першим.