Northern-Ireland Прем'єр-ліга 2025/26 · Regular Season - 4

Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс, 23 серпня 2025: результат і статистика

Логотип команди Данганнон Свіфтс

Данганнон Свіфтс

0 : 2 Рахунок після першого тайму 0:2 23 серпня 2025
Логотип команди Каррік Рейнджерс

Каррік Рейнджерс

Позиції в таблиці Прем'єр-ліга Premiership
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
6 Данганнон Свіфтс 33 40 58 46
7 Каррік Рейнджерс 33 49 51 43

Новини складів

Попередні склади: Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс

Склади можуть змінитися до початку матчу.

Попередньо
Данганнон Свіфтс
ТренерRodney Joseph McAree
Каррік Рейнджерс
ТренерS. Baxter
1. D. Dunne
2. S. Scott
7. B. Bermingham
9. T. Galvin
13. L. Alves
14. A. Glenny
17. C. McGinty
20. M. Smith
22. B. McAleese
23. D. Wallace
67. S. McAllister
1. N. Gartside
6. J. Callacher
9. D. Gibson
10. A. Lecky
12. L. McCullough
14. A. Steele
19. J. Crowe
22. P. Heatley
24. M. Snoddy
25. R. McKay
26. J. Scott
Данганнон Свіфтс Запасні
12
A. Henderson
4
P. Maguire
5
C. Marron
8
J. Knowles
10
K. Dillon
19
T. Maguire
26
A. Mitchell
Каррік Рейнджерс Запасні
13
S. Pengelly
4
B. Burns
7
R. Waide
11
N. Maciulaitis
15
B. Buchanan-Rolleston
18
J. Boyd
20
K. Cherry

Статистика до матчу

Форма за останні п’ять матчів: Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс

Данганнон Свіфтс

2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Данганнон Свіфтс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данганнон Свіфтс

Статистика до матчу

Данганнон Свіфтс — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Данганнон Свіфтс
Каррік Рейнджерс

4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Каррік Рейнджерс — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Каррік Рейнджерс

Статистика до матчу

Каррік Рейнджерс — у гостях

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Каррік Рейнджерс

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Данганнон Свіфтс і Каррік Рейнджерс

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
15.02.2025 Прем'єр-ліга Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс 3:1
23.11.2024 Прем'єр-ліга Каррік Рейнджерс — Данганнон Свіфтс 0:1
28.09.2024 Прем'єр-ліга Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс 4:0
06.04.2024 Прем'єр-ліга Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс 3:2
17.02.2024 Прем'єр-ліга Каррік Рейнджерс — Данганнон Свіфтс 2:1

Хронологія матчу

Події матчу: Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс

1-й тайм 0 - 2
0 - 1
A. Lecky Гол
0 - 2
A. Lecky Гол
2-й тайм 0 - 2
J. Callacher Жовта картка
T. Maguire Замість: B. Bermingham Заміна
A. Mitchell Замість: S. McAllister Заміна
J. Knowles Замість: L. Alves Заміна
K. Dillon Замість: M. Smith Заміна
T. Galvin Жовта картка
C. Marron Замість: B. McAleese Заміна
T. Maguire Жовта картка
Данганнон Свіфтс Показник Каррік Рейнджерс
Голи 2
Суддя: Louise Thompson

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс

🔒
Доступно в Premium: прогнози з високою прохідністю Увійти або зареєструватися
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з’явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс

Початок матчу23 серпня 2025, 17:00
Сезон2025/26
Тур / стадіяRegular Season - 4
СтадіонStangmore Park
МістоDungannon
СуддяLouise Thompson

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Поширені запитання: Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс

01 О котрій починається матч Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс?

Матч Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс (Прем'єр-ліга) розпочнеться 23 серпня 2025, 17:00.

02 Де відбудеться матч Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс?

Гра відбудеться на стадіоні Stangmore Park (Dungannon).

03 Хто судитиме матч Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс?

Матч Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс обслуговуватиме головний суддя Louise Thompson.

04 У якій формі Данганнон Свіфтс і Каррік Рейнджерс підходять до матчу?

Данганнон Свіфтс: в останніх 5 матчах 2 перемог, 0 нічиїх, 3 поразок, різниця м'ячів 5–11. Каррік Рейнджерс: в останніх 5 матчах 4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 13–10.

05 Скільки разів раніше зустрічалися Данганнон Свіфтс і Каррік Рейнджерс?

Кількість особистих зустрічей цих команд у базі: 5.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Данганнон Свіфтс — Каррік Рейнджерс

Поки що немає коментарів — будьте першим.