Статистика прогнозів
Як працює модель xG.Football на реальних даних: повний журнал прогнозів, збережених до початку матчу, та їх подальша перевірка за фактом.
281
Прогнозів у журналі
100%
Точність (перевірені)
51.2%
Середня ймовірність
57
Ліга у вибірці
Кожний рядок — прогноз, збережений до початку матчу, та його подальша перевірка.
| Дата | Матч | Ринок | Вибір моделі | Кэф | Збіг критеріїв | Ймовірність | Факт | Результат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ліга 1
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
1.50
Pinnacle
|
|
58.57% | 1:0 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Ліга 1
|
Підсумок матчу | Перемога гостей (П2) · 1:2 |
3.85
Pinnacle
|
|
56.81% | 0:1 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Дивізіон Професьйональ - Клаусура
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
1.61
Pinnacle
|
|
55.82% | 1:0 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Серія А
|
Підсумок матчу | Нічия (X) · 1:1 |
3.30
Bet365
|
|
28.44% | 1:1 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Ла Ліга
|
Підсумок матчу | Нічия (X) · 2:2 |
3.25
Pinnacle
|
|
25.81% | 3:3 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Аллсвенскан
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
1.78
Pinnacle
|
|
55.78% | 1:0 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Аллсвенскан
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
1.32
Pinnacle
|
|
55.78% | 4:0 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Серія A
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
1.65
Pinnacle
|
|
65.51% | 3:1 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Вейккаусліга
|
Підсумок матчу | Перемога гостей (П2) · 1:2 |
1.70
Pinnacle
|
|
52.72% | 3:4 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Ліга 1
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
2.61
Pinnacle
|
|
58.57% | 2:0 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Сегунда
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
1.80
Bet365
|
|
50.61% | 5:0 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Перша ліга
|
Підсумок матчу | Перемога гостей (П2) · 1:2 |
—
|
|
40.19% | 2:4 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Прем'єр-ліга
|
Підсумок матчу | Перемога гостей (П2) · 1:2 |
2.56
Pinnacle
|
|
54.3% | 1:3 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Ліга MX
|
Підсумок матчу | Нічия (X) · 1:1 |
3.63
Pinnacle
|
|
26.85% | 3:3 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
МЛС
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
1.55
Bet365
|
|
57.62% | 6:2 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Професійна ліга Аргентини
|
Підсумок матчу | Перемога гостей (П2) · 1:2 |
3.25
Bet365
|
|
43.91% | 0:2 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Прімера
|
Підсумок матчу | Перемога гостей (П2) · 1:2 |
1.61
Pinnacle
|
|
43.91% | 0:1 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Прімера Дивізіон
|
Підсумок матчу | Перемога гостей (П2) · 2:3 |
3.40
Bet365
|
|
42.23% | 1:3 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Серія А
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
1.36
Bet365
|
|
57.21% | 1:0 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Серія А
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
1.50
Bet365
|
|
64.12% | 4:1 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Прімера Насьйональ
|
Підсумок матчу | Нічия (X) · 1:1 |
3.35
Pinnacle
|
|
32.8% | 2:2 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Прімера Насьйональ
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 2:1 |
1.73
Pinnacle
|
|
51.9% | 2:1 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Прімера Насьйональ
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 1:0 |
1.60
Pinnacle
|
|
47.08% | 2:0 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Екстракляса
|
Підсумок матчу | Перемога господарів (П1) · 3:2 |
1.99
Pinnacle
|
|
64.12% | 2:0 |
Вірно
Розраховано
|
|
|
Прімера Дивізіон
|
Підсумок матчу | Перемога гостей (П2) · 1:2 |
1.80
Bet365
|
|
52.72% | 0:1 |
Вірно
Розраховано
|
Показано 25 з 281 прогнозів.

















































