Germany Друга Бундесліга 2026/27 · Regular Season - 14

Матч Ганновер-96 — Герта, 05 грудня 2026

Логотип команди Ганновер-96

Ганновер-96

05 грудня 2026
Логотип команди Герта

Герта

Прогноз ще не розрахований. Він з'явиться ближче до початку матчу, якщо моделі буде достатньо актуальних даних.
Позиції в таблиці Друга Бундесліга 2. Bundesliga
#КомандаІЗабитоПропущеноОчки
10 Ганновер-96 6 7 9 7
1 Герта 6 17 7 18

Статистика до матчу

Форма за останні п'ять матчів: Ганновер-96 — Герта

Ганновер-96

4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Ганновер-96 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96

Статистика до матчу

Ганновер-96 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
Герта

2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок в останніх 5 матчах

Статистика до матчу

Герта — всі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Герта — на виїзді

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Очні зустрічі: Ганновер-96 і Герта

Очні зустрічі
ДатаТурнірСуперникРахунок
21.04.2019 Бундесліга Герта — Ганновер-96 0:0
01.12.2018 Бундесліга Ганновер-96 — Герта 0:2
05.05.2018 Бундесліга Ганновер-96 — Герта 3:1
13.12.2017 Бундесліга Герта — Ганновер-96 3:1

Premium

Прогноз на ринок «Обидві заб'ють»: Ганновер-96 — Герта

🔒
Доступно в Premium: прогнози високої прохідності Увійти або зареєструватися

Статистика до матчу

Кутові: Ганновер-96 — Герта

Модель не сформувала ставочний прогноз. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб побачити матчі

Ганновер-96
Середній показник за матч
8.5
Команда 6 Суперник 2.5
Вище лінії в 1 з 2 матчу

Статистика до матчу

Кутові · Ганновер-96 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96

Статистика до матчу

Кутові · Ганновер-96 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
Герта
Середній показник за матч
11.8
Команда 4.5 Суперник 7.3
Вище лінії в 3 з 4 матчу

Статистика до матчу

Кутові · Герта — всі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Кутові · Герта — на виїзді

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Удари в площину: Ганновер-96 — Герта

Модель не сформувала ставочний прогноз. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб побачити матчі

Ганновер-96
Середній показник за матч
8.5
Команда 4.5 Суперник 4
Вище лінії в 1 з 2 матчу

Статистика до матчу

Удари в площину · Ганновер-96 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96

Статистика до матчу

Удари в площину · Ганновер-96 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
Герта
Середній показник за матч
11.5
Команда 3.5 Суперник 8
Вище лінії в 2 з 4 матчу

Статистика до матчу

Удари в площину · Герта — всі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Удари в площину · Герта — на виїзді

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Жовті картки: Ганновер-96 — Герта

Модель не сформувала ставочний прогноз. Нижче доступна передматчева статистика команд.

Натисніть на вибірку, щоб побачити матчі

Ганновер-96
Середній показник за матч
2.5
Команда 0.5 Суперник 2
Вище лінії в 0 з 2 матчу

Статистика до матчу

Жовті картки · Ганновер-96 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96

Статистика до матчу

Жовті картки · Ганновер-96 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
Герта
Середній показник за матч
5.5
Команда 4.3 Суперник 1.3
Вище лінії в 3 з 4 матчу

Статистика до матчу

Жовті картки · Герта — всі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

Статистика до матчу

Жовті картки · Герта — на виїзді

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта

У середньому за матч · останні 5 ігор

Статистичний профіль команд: Ганновер-96 — Герта

Ганновер-96
Герта
— Очікувані голи (xG)
— Удари
— Удари в площину
— Кутові
— Володіння м'ячем, %
— Точність передач, %
— Сейви воротаря
— Фоли
— Жовті картки
— Офсайди

Статистичний профіль команд

Ганновер-96 — усі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
09.01.2026 Товариські матчі клубів Ганновер-96 — Вальдгоф —:— В
09.01.2026 Товариські матчі клубів Ганновер-96 — Дуйсбург —:— В
05.01.2026 Товариські матчі клубів Ганновер-96 — Боруссія Менхенгладбах —:— В
18.05.2019 Бундесліга Фортуна Дюссельдорф — Ганновер-96 —:— П
11.05.2019 Бундесліга Ганновер-96 — Фрайбург —:— В

Статистичний профіль команд

Ганновер-96 — вдома

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Ганновер-96
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
09.01.2026 Товариські матчі клубів Ганновер-96 — Вальдгоф —:— В
09.01.2026 Товариські матчі клубів Ганновер-96 — Дуйсбург —:— В
05.01.2026 Товариські матчі клубів Ганновер-96 — Боруссія Менхенгладбах —:— В
11.05.2019 Бундесліга Ганновер-96 — Фрайбург —:— В
27.04.2019 Бундесліга Ганновер-96 — Майнц 05 —:— В

Статистичний профіль команд

Герта — всі матчі

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
09.01.2026 Товариські матчі клубів Герта — Стандард —:— П
27.05.2023 Бундесліга Вольфсбург — Герта 2.080:3.460 В
20.05.2023 Бундесліга Герта — Бохум 1.130:1.160 Н
12.05.2023 Бундесліга Кельн — Герта 1.070:4.390 П
06.05.2023 Бундесліга Герта — Штутгарт 0.990:1.410 В

Статистичний профіль команд

Герта — на виїзді

Деталізація 5 останніх матчів із вибірки.

Герта
ДатаТурнірСуперник Очікувані голи (xG) Результат
27.05.2023 Бундесліга Вольфсбург — Герта 2.080:3.460 В
12.05.2023 Бундесліга Кельн — Герта 1.070:4.390 П
30.04.2023 Бундесліга Баварія — Герта 0.110:2.710 П
14.04.2023 Бундесліга Шальке 04 — Герта 1.560:2.190 П
01.04.2023 Бундесліга Фрайбург — Герта 1.890:1.030 Н
Реклама
Промо-банер букмекера / Google Ads · 728×90

Лінія букмекерів

Збережені коефіцієнти: Ганновер-96 — Герта

Для цього матчу коефіцієнти ще не завантажені.
Куди ставлять користувачі Поки немає голосів

Голосування з'явиться після завантаження актуальних коефіцієнтів.

Інформація про матч

Інформація про матч: Ганновер-96 — Герта

Початок матчу05 грудня 2026, 14:30
Сезон2026/27
Тур / стадіяRegular Season - 14
СтадіонHeinz-von-Heiden-Arena
МістоHannover
 Статистика з'явиться після підключення джерела даних.

AI

Передматчевий аналіз

Тут буде автоматично підготовлений опис на основі збережених фактів і статистики.

FAQ

Часті запитання: Ганновер-96 — Герта

01 О котрій починається матч Ганновер-96 — Герта?

Матч Ганновер-96 — Герта (Друга Бундесліга) розпочнеться 05 грудня 2026, 14:30.

02 Де пройде матч Ганновер-96 — Герта?

Гра пройде на стадіоні Heinz-von-Heiden-Arena (Hannover).

03 У якій формі Ганновер-96 та Герта підходять до матчу?

Ганновер-96: в останніх 5 матчах 4 перемог, 0 нічиїх, 1 поразок, різниця м'ячів 10–2. Герта: в останніх 5 матчах 2 перемог, 1 нічиїх, 2 поразок, різниця м'ячів 9–11.

04 Скільки разів раніше зустрічалися Ганновер-96 та Герта?

У базі враховано особистих зустрічей цих команд: 4.

Коментарі

Коментарі до прогнозу Ганновер-96 — Герта

Поки немає коментарів — станьте першим.